کد خبر: 64942 A

ویدیوهایی از اجرای دپ روی صحنه با رنگ موهایی متفاوت نسبت به دادگاه ویرجینیا توسط هواداران بازیگر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

ایران آرت: جانی دپ یکشنبه این هفته در شفیلد انگلستان مخاطبین کنسرت «جف بک» را غافلگیر کرد. دپ و بک ترانه «انزوا» (Isolation) «جان لنون» که در سال ۱۹۷۰ عرضه شده را بازخوانی کردند.

این دو کاورهایی از «چه اتفاقی افتاده» (What’s Going On) اثر «ماروین گی» و «بال کوچک» (Little Wing) اثر «جیمی هندریکس» را نیز اجرا کردند. این احتمال وجود دارد که دپ بک را در کنسرت رویال آلبرت هال لندن که ۳۰ و ۳۱ مه برگزار خواهد شد همراهی کند.

ویدیوهایی از اجرای دپ روی صحنه با رنگ موهایی متفاوت نسبت به دادگاه ویرجینیا توسط هواداران بازیگر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. دپ پیش از ورود به عرصه بازیگری دوران حرفه‌ای خود را به عنوان یک موزیسین آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۵ ابرگروه «خون‌آشامان هالیوود» را با «آلیس کوپر» و «جو پری» تشکیل داد.

به گزارش ۳۰نما، دادگاه شکایت دپ از همسر سابقش «امبر هرد» پس از شش هفته جمعه گذشته به پایان رسید. دپ ادعا می‌کند که هرد به دروغ خودش را در مقاله‌ای برای «واشینگتن پست» قربانی خشونت خانگی نامیده و هرد در واقع مرتکب‌شونده خشونت است. انتظار می‌رود حکم نهایی سه‌شنبه این هفته اعلام شود.

 

 

جانی دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین