کد خبر: 65350 A

مازیار فلاحی، مهاجرت، شبکه من و تو

​​​حضور فلاحی در شبکه منوتو بازتاب گسترده‌ای در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه ها داشت و صحبت‌ها درباره مهاجرت این خواننده از کشور را داغ کرد.

ایران آرت: مازیار فلاحی خواننده شناخته شده موسیقی پاپ که از چندی پیش زمزمه‌هایی مبنی بر مهاجرت او به گوش می‌رسید در شبکه انگلیسی منوتو ظاهر شد.

به گزارش روزیاتو، مازیار فلاحی خواننده پرطرفدار ایرانی چندی پیش خبر مهاجرت خود را تایید کرد و در توضیح علت ترک ایران گفت در آلبوم آخرش از ۱۲ قطعه به ۱۱ مورد مجوز ندادند؛ درنتیجه ایران را ترک کرد تا بتواند آزادانه موزیک‌ هایش را منتشر کند. او گفت اگر بتواند با یک کمپانی همکاری کند آلبوم منتشرنشده‌اش در ایران را منتشر خواهد کرد.

حضور فلاحی در شبکه منوتو بازتاب گسترده‌ای در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه ها داشت و صحبت‌ها درباره مهاجرت این خواننده از کشور را داغ کرد و نام او را بار دیگر بر سر زبان‌ها انداخت.

 

f569-1024x569

فلاحی که به همراه خانواده اش چند سالی را در اوکراین سپری کرده بود، با شروع حمله روسیه به خاک اوکراین از این کشور خارج شد و به آلمان مهاجرت کرد. او چندی پیش در گفت‌وگویی زنده با شبکه من و تو از سختی هایی که هنگام خروج از اوکراین جنگ‌زده متحمل شده بود صحبت کرد.

فلاحی در این باره گفته بود پس از عبور از مرز، سه شبانه‌روز در صفی طولانی از خودروها، بدون آب و غذا و بنزین در راه بود اما با وجود این شرایط سخت در آنجا شاهد مهربانی و همدلی بسیار مردم بود که همگی تلاش می‌کردند به یکدیگر کمک کنند. او همچنین از کسانی که جویای حال او و خانواده اش بودند تشکر کرد.

شبکه من و تو مازیار فلاحی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین