کد خبر: 65358 A

جنیفر لوپز، پانیک، حمله پانیک

او ناگهان احساس کرد نمی‌تواند حرکت کند. لوپز گفت: «کاملاً خشکم زده بود». علائم شروع حمله پانیک او را ترسانده بود و ترس خودش، باعث تشدید حمله شد.

ایران آرت: جنیفر لوپز که همچنین با نام جی لو شناخته می شود، خواننده، بازیگر و رقصنده آمریکایی است. در سال ۱۹۹۱، او به عنوان یک رقصنده در سریال «در رنگ های زنده» ظاهر شد تا اینکه در سال ۱۹۹۳ تصمیم گرفت حرفه بازیگری را به طور جدی دنبال کند. برای اولین نقش اصلی خود در «سلنا» (۱۹۹۷)، او اولین بازیگر اسپانیایی شد که برای یک فیلم بیش از ۱ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. او در «آناکوندا» (۱۹۹۷) و «خارج از دید» (۱۹۹۸) بازی کرد و خود را به عنوان پردرآمدترین بازیگر اسپانیایی تبار هالیوود تثبیت کرد.

جنیفر لوپز در مورد حمله پانیک که به دلیل کار زیاد و خستگی به او دست داده بود صحبت کرد و آنچه را که برای او اتفاق افتاده بود به تفصیل بیان کرد. او گفت: «زمانی در زندگی من بود که ۳ تا ۵ ساعت در شبانه روز می خوابیدم. تمام روز را سر صحنه فیلمبرداری بودم و تمام شب را در استودیو می گذراندم. من در اواخر دهه ۲۰ سالگی بودم و فکر می کردم شکست ناپذیر هستم.»

 

02-23

به گزارش روزیاتو، او تعریف کرد زمانی که به سمت مکان استراحتش سر صحنه فیلمبرداری می‌رفت با احساسی کاملاً عادی و در حال فکر کردن به کاری که آن روز باید انجام دهد بود که ناگهان احساس کرد نمی‌تواند حرکت کند. لوپز گفت: «کاملاً خشکم زده بود». علائم شروع حمله پانیک او را ترسانده بود و ترس خودش، باعث تشدید حمله شد. جنیفر لوپز گفت: «اکنون می دانم که آن یک حمله پانیک کلاسیک بود که ناشی از خستگی است، اما من در آن زمان حتی این اصطلاح را نشنیده بودم.» او فکر می کرد در حال دیوانه شدن است.

لوپز در ادامه توضیح داد: «مامور امنیتی من وارد صحنه شد و مرا بلند کرد و پیش دکتر برد. زمانی که به آنجا رسیدم، حداقل می‌توانستم دوباره صحبت کنم و آنقدر ترسیده بودم که فکر می کردم دارم عقلم را از دست می دهم. از دکتر پرسیدم که آیا دارم دیوانه می شوم، گفت: نه، تو دیوانه نیستی، تو نیاز به خواب داری.»

 

04-25-1024x576

دکتر به او گفت که از خستگی شدید رنج می برد، بنابراین باید هفت ساعت یا بیشتر بخوابد، ورزش کند و استراحت کند. لوپز تاکید کرد: «من متوجه شدم که نادیده گرفتن آنچه بدن و ذهنم برای سالم بودن به آن نیاز دارد چقدر می تواند عواقب جدی داشته باشد و از اینجا بود که سفر من به سمت تندرستی آغاز شد.» اکنون او می خواهد زندگی بسیار سالم و متعادلی داشته باشد.

 

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین