کد خبر: 65788 A

تیلور سوئیفت، آلبوم نیمه شب ها

تیلور سوئیفت: نیمه شب به دیدنم بیایید!/ جزئیات آلبوم جدید و ماجرای ۱۳ شب بی‌خوابی

تیلور سوئیفت: نیمه شب به دیدنم بیایید!/ جزئیات آلبوم جدید و ماجرای ۱۳ شب بی‌خوابی

تیلور سوئیفت جزئیات آلبوم جدید خود که «نیمه شب‌ها» نام دارد را منتشر کرد و گفت: داستان ۱۳ شب بی‌خوابی است.

ایران آرت: تیلور سویفت یکشنبه شب (۲۸ اوت)، بعد از آنکه در مراسم جوایز موزیک‌ ویدیو ام‌تی‌وی ۲۰۲۲، از انتشار آلبومش خبر داد، جزئیات بیشتری از آن را فاش کرد.

او هنگام دریافت جایزه ویدیو سال در وی‌ام‌ای، گفت که آلبوم جدیدش ۲۱ اکتبر منتشر می‌شود.

و افزود: «در نیمه‌شب، بیشتر برایتان می‌گویم.»

به گزارش ایندیپندنت، این خواننده ۳۲ ساله در ساعت ۱۲ شب [بامداد] دوشنبه (۲۹ اوت) به وقت محلی، اعلام کرد که نام این آلبوم «نیمه‌شب‌ها» است و تصویر جلد آن را در اینستاگرام منتشر کرد.

در توضیح این تصویر می‌خوانیم: «نیمه‌شب‌ها داستان ۱۳ شب بی‌خوابی است که در کل زندگی‌ام پراکنده است و ۲۱ اکتبر منتشر می‌شود. در نیمه‌شب به دیدنم بیایید.»

 

taylorswift-20220831-0001

او در اسلاید دوم پست اینستاگرامش که ظرف چند دقیقه بعد از انتشار بیش از ۱.۲ میلیون بار پسندیده شد، گفت که نیمه‌شب‌ها مجموعه‌ موسیقی است که نیمه ‌شب نوشته شده است؛ سفری بین وحشت‌ها و رویاهای شیرین.»  

«برای همه ما که از بی‌خوابی غلت زدیم و تصمیم گرفتیم ادامه بدهیم و به جست‌وجو برویم- به این امید که فقط شاید، وقتی ساعت ۱۲ بار نواخت... خودمان را ببینیم.»

خواننده «عاشق» با حضوری غیرمنتظره در وی‌ام‌ای امسال در استادیوم پرودنتال نیوجرسی طرفدارانش را شگفت‌زده کرد.

 

taylorswift-20220831-0002

سویفت که بعد از سه سال وقفه بازگشت، در هر پنج رشته نامزد شد و جایزه بهترین ویدیوی بلند برای آهنگش در فیلم «همه‌چیز خوب است: یک فیلم کوتاه» و همین‌طور جایزه بهترین ویدیو سال را از آن خود کرد.

بسیاری بر این باورند که این آهنگ با الهام از رابطه قبلی سویفت با جیک جیلنهال ساخته شد؛ هرچند این خواننده هرگز این موضوع را آشکارا تایید نکرد.

 

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین