کد خبر: 66167 A

شروین حاجی پور، شروین

شروین حاجی پور جایزه گرمی می‌برد؟

شروین حاجی پور جایزه گرمی می‌برد؟

گروهی از ایرانیان آهنگ «برای» شروین حاجی‌پور را برای جایزه گرمی پیشنهاد دادند و حالا به گزارش ورایتی بیش از ۹۵ هزار درخواست برای دادن جایزه به این آهنگ به این آکادمی داده شده است.

ایران آرت: دنیای اقتصاد نوشت: یکیی از جوایز جدیدی که امسال به مراسم گرمی(معتبرترین جایزه موسیقی جهان) اضافه می شود جایزه ای است که به خالق اثری اهدا می‌شود که موسیقی دارای پیام درباره یک معضل اجتماعی در زمانه ما با تاثیر مثبت جهانی داشته باشد.

گروهی از ایرانیان هم آهنگ «برای» شروین  حاجی‌پور را برای این جایزه پیشنهاد دادند. حالا به گزارش ورایتی بیش از 95 هزار درخواست برای دادن جایزه به این آهنگ به این آکادمی داده شده است.

به نوشته دنیای اقتصاد، هاروی میسون جونیور مدیر آکادمی گرمی در بخشی از صحبت‌هایش گفته:«این آکادمی به شدت از حجم درخواست های آهنگ «برای» برای جایزه بخش آهنگ تغییر اجتماعی شگفت زده شده است. هرچند ما نمی‌توانیم پیش بینی کنیم که چه کسی جایزه را می برد، از اینکه مردم از پلتفرم این جایزه برای نمایش حمایت خود استفاده می کنند به شدت مفتخریم. این آکادمی به مانند همیشه حامی آزادی بیان و خلق هنرهایی است که نیازهای اجتماع را بیان می کند. چون موسیقی در خدمت دنیاست و آکادمی ما در خدمت موسیقی.»

نامزدهای این جایزه توسط مردم انتخاب می شوند ولی در نهایت توسط کمیته ای ویژه از هیئت مدیره آکادمی گرمی، برنده نهایی اعلام خواهد شد. در این شرایط تا اینجا  ۸۶ درصد درخواست‌ها مربوط به ترانه شروین حاجی‌پور است که از همین حالا ترانه او را به یکی از بخت‌های دریافت این جایزه تبدیل کرده.

نامزدهای  65امین جوایز گرمی روز 15 نوامبر اعلام خواهد شد و در روز 5 فوریه 2023 (معادل 16 بهمن 1401) این جوایز اهدا خواهند شد.

 

پایان مطلب دنیای اقتصاد

 

شروین حاجی پور شروین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین