کد خبر: 66463 A

شکیرا، خواننده، خواننده زن

وقتی شکیرا سفارش می‌دهی و بدلش رو تحویل می‌گیری!/ عکس

وقتی شکیرا سفارش می‌دهی و بدلش رو تحویل می‌گیری!/ عکس

رد پیشنهاد فیفا توسط شکیرا و جایگزین شدن خواننده‌‌ای که ادای او را در می‌آورد، دستمایه طنز کاربران در فضای مجازی شده است.

ایران آرت: جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تا ساعاتی دیگر آغاز می‌شود و مراسم افتتاحیه جام‌جهانی بزرگترین پلتفرمی است که هر هنرمندی آرزوی اجرا در آن را دارد. اما با وجود چنین حرف و حدیث‌هایی بسیاری از هنرمندان درخواست اجرا در این رویداد را رد کردند. به تازگی «دوا لیپا» خبر حضورش در مراسم افتتاحیه را رد کرد و پیش‌تر «راد استورات».

به گزارش خبر ورزشی، اما شایعاتی هم مبنی بر حضور «شکیرا» در قطر شنیده می‌شد. این خواننده سرشناس کلمبیایی که آهنگ مشهورش به نام «واکا واکا» امضای جام‌جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی شده بود، برای حضور در قطر به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. شکیرا به صورت غیر مستقیم این پیشنهاد را رد کرده و قرار نیست در قطر اجرایی داشته باشد.

حال که شکیرا پیشنهاد قطری‌ها را رد کرده گفته می‌شود یک خواننده عرب به نام میریام فارس قرار است در مراسم افتتاحیه اجرا کند و در ویدیویی که از تمرینات او منتشر شده سعی کرده ادای شکیرا را در بیاورد.

ویدیویی که با واکنش کاربران فضای مجازی همراه بود و آنها نوشته‌اند «وقتی از «علی‌بابا» شکیرا سفارش میدی و محصولی دیگر تحویل می‌گیری!»

 

01-08-admin1-1464

 

شکیرا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین