کد خبر: 66669 A

بی تی لس، کیم سوک جین

خواننده بی تی اس سرباز شد/ خداحافظی با جین زیر بارش برف

خواننده بی تی اس سرباز شد/ خداحافظی با جین زیر بارش برف

جین، یکی از اعضای گروه معروف کُره‌ای «بی تی اس»‌ (BTS) خدمت سربازی اجباری کره جنوبی را آغاز می‌کند.

ایران آرت: کیم سوک جین که با نام هنری «جین»‌ شناخته می‌شود، به عنوان نخستین و بزرگترین عضو گروه «BTS» دوره ۱۸ ماهه سربازی اجباری را از سه‌شنبه آغاز می‌کند. 

حدود ۳۰۰ نفر از افراد نظامی،‌ پلیس و آتش‌نشان برای ایجاد امنیت در اطراف پادگان محل خدمت این خواننده که در منطقه یونچئون واقع است،‌ حضور داشتند و ده‌ها نفر از طرفداران این گروه نیز برای خداحافظی با «جین»‌ درحالی در سرما تجمع کردند که هواشناسی کره جنوبی بارش برف را برای امروز پیش‌بینی کرده است.

به گزارش ایسنا، گروه «BTS»‌ در ماه اکتبر اعلام کردند برای سربازی اجباری نام‌نویسی خواهند کرد و «جین»‌ نخستین عضو از این گروه خواهد بود که دوره سربازی را آغاز می‌کند. اعضای این گروه قصد دارند پروژه‌های انفرادی را در پیش بگیرند و در سال ۲۰۲۵ پس از اتمام دوره خدمت هر هفت عضو،‌ به همدیگر ملحق شوند.

 

62456135

«جین»‌ که در چهارم دسامبر ۳۰ساله شد،‌ خدمت سربازی را بیش از زمان مجاز به تعویق انداخته بود. این خواننده پس از سپری کردن دوره پنج‌ماهه آموزشی در پادگان به یگانی که هنوز مشخص نیست اعزام خواهد شد.

شرکت «بیگ هیت میوزیک» که مدیریت برنامه‌های «BTS» را برعهده دارد پیش‌تر اعلام کرده بود که مراسم رسمی برای خداحافظی با «جین»‌ برگزار نخواهد شد و با توجه به مسائل امنیتی از طرفداران خواسته بود در اطراف پادگان تجمع نکنند.

مقام‌های کره جنوبی تمامی مردان ۱۸ تا ۲۸ساله که توانایی جسمی لازم داشته باشند را به سپری کردن خدمت سربازی حدودا دوساله ملزم می‌کند؛ البته این قانون مدت‌ها مورد انتقاد بوده است.

در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که اعضای این گروه معروف می‌توانند خدمت سربازی را تا سن ۳۰سالگی به تعویق بیاندازند.

 

بی تی اس
نظرات خوانندگان
 • شیدا
  پاسخ

  خیلی جین رو دوست دارم دوست دارم زود برگرده

 • bts
  پاسخ

  چی بگم ولا

 • ارمی
  پاسخ

  دلم برای جین خیلی خیلی می‌سوزه

 • سلاله میان دی
  پاسخ

  جین نباید بره ۳ سال دو ری تحملش سخته همه آرمی ها ناراحت هستند حتا می که جیمینی هستم هم با جینی ها هم دردی می کنم ۰ جیمین،نامجون،تیونگ، شوگا،جیهوپ،جون کک ۰
  هالا باید سولو های تکی بیرون بدن ۰
  شاید روزی برسه که بی تی اس از پیشه ما بره😔😔😔 میدونم همه آرمی ها میگن این قیر ممکنه اما باید بااین درد که الان جین رفته سربازی وب‌گرده چندسال می خونه و بعد کول اما میرن وآهنگ خودانگه دارو برای آرمی ها می خونن ۰
  جین نباید میرفتی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

 • ناشناس
  پاسخ

  اخی

 • ناشناس
  پاسخ

  بمیرم

 • ملیناشکریان
  پاسخ

  خیلی خوب میشه من برم و ببینم bts ♥️ 💜 ✨️ 💖 ❤️ 💕 عششششقققققققتم bts 💜 💖

 • رضا
  پاسخ

  نبیاد برود سربازی من خودم رو میکشم اگه بره سربازی

 • رضا
  پاسخ

  نباید برود سربازی

 • ادرینا
  پاسخ

  جین بهترین خواننده ی کره ای است و همه. طرفدار جین هستیم

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین