کد خبر: 66835 A

شکیرا، جرارد پیکه، لیونل مسی

طعنه شکیرا به پیکه در روز کریسمس و واکنش همسر مسی

طعنه شکیرا به پیکه در روز کریسمس و واکنش همسر مسی

شکیرا، خواننده معروف کلمبیایی، در پیام تبریک سال نو طعنه سنگینی به جرارد پیکه زد.

ایران آرت: شکیرا و جرارد پیکه که در چند سال اخیر در مرکز توجه قرار داشتند و بسیاری این زوج را الگوی زوج‌های معروف می‌دانستند در سال 2022 از هم جدا شدند.

پیش از این بسیاری از منابع اسپانیایی تاکید کرده بودند که این بازیکن بارسلونا به همسرش خیانت کرده و دلیل جدایی آنها همین بوده است. با توجه به این که او خیلی زود پس از این اتفاق با یکی از کارمندانش نامزد کرد، در واقع مهر تاییدی بر این ادعا زده شد.

حالا شکیرا پیامی به مناسبت سال نو منتشر کرده که در آن به اتفاقاتی که در طول این سال برای او رخ داد اشاره کرده است.

به گزارش ورزش سه، این خواننده کلمبیایی در این پیام تبریک نوشت:« هرچند زخم‌های ما همچنان در سال جدید باز خواهند بود اما دست زمان شفادهنده است. حتی اگر کسی به ما خیانت کرده است، ما باید به اعتماد کردن ادامه دهیم. باید برای خودمان ارزش قائل شویم چون تعداد آدم‌های خوب از آدم‌های پست بیشتر است. آدم‌های مهربان هنوز از آدم‌های بی‌محبت بیشتر هستند. تعداد کمی ما را ترک کردند و تعداد بیشتری کنار ما حضور دارند. اشک‌های ما به هدر نرفته است، آنها زمینی را آبیاری کرده‌اند که آینده از آن متولد خواهد شد و باعث می‌شود ما بیشتر انسان باشیم. بنابراین حتی در میانه این دلشکستگی هم می‌توانیم به دوست داشتن ادامه دهیم.»

بیش از 1.5 میلیون نفر این پست شکیرا در اینستاگرام را پسندیدند و بسیاری سعی کردند به او دلداری دهند و به رفتار پیکه اعتراض کنند که در بین آنها آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، هم دیده می‌شد که تحت تاثیر این نوشته قرار گرفت و چند قلب برای شکیرا فرستاد.

پس از چند هفته حضور در دادگاه برای مشخص شدن تکلیف حضانت ساشا و میلان، دو فرزند این زوج، حالا شکیرا آماده است تا به زودی به همراه آنها راهی میامی شود

 

لیونل مسی شکیرا جرارد پیکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین