کد خبر: 66852 A

ادل، کنسرت

دردسر غیر منتظره برای ادل در تور کنسرت‌های آلبوم ۳۰

دردسر غیر منتظره برای ادل در تور کنسرت‌های آلبوم ۳۰

ادل خواننده مشهور بریتانیایی فاش کرد که به دلیل بیماری در راه رفتن با مشکل رو به رو شده است. او در هفته‌های اخیر آلبوم ۳۰ را در شهرهای مختلف دنیا اجرا کرده است.

ایران آرت: ادل خواننده مشهور بریتانیایی که این روزها مشغول ادامه تور کنسرت‌های خود در لاس وگاس است، از مشکلات سلامتی که در طول کنسرت تجربه کرده صحبت کرد.

ادل که در حین اجرای خود در راه رفتن مشکل داشت، گفت: «این روزها به سختی می‌توانم راه بروم. درد سیاتیک امانم را بریده است!»

عصب سیاتیک که از مهره‌های 4 و 5 در قسمت تحتانی کمر منشا می‌گیرد و از وسط لگن تا پاشنه پا پایین می آید، یکی از مهم ترین اعصاب بدن است.

عصب سیاتیک که طولانی‌ترین و عریض‌ترین عصب بدن است، وظیفه ارسال سیگنال به رشته‌هایی را بر عهده دارد که قدرت و حرکت پا را تامین می‌کنند.

ادل تحت تراپی

به گزارش وقت صبح، از سوی دیگر این خواننده مشهور عنوان کرد که در مرحله طلاق روزانه پنج بار تحت تراپی قرار گرفته است. به گزارش وقت صبح ادل که این روزها مشغول ادامه تور کنسرت های خود در لاس وگاس است این اعتراف را در کنسرت خود بیان کرد.

این خواننده همچنین فاش کرد که اجرا زنده در جمعیت های بالا او را می ترساند و او همیشه در مورد آن با تراپیست خود صحبت می‌کند.

او گفت: «من عاشق موسیقی هستم، اما چیزی در اجرای زنده وجود دارد که من را می ترساند! آخرین باری که این کار را انجام دادم برای اثبات این بود که می‌توانم این کار را انجام دهم…

اما تجربه حضور در چنین جمعیتی باعث می‌شود فکر کنم که تا آخر عمرم باید یک مجری برنامه زنده باشم!»

 

ادل خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین