کد خبر: 67013 A

زانکو، کنسرت، تعطیلی کنسرت

بلیت فروشی اولین کنسرت در تهران پس از ۵ ماه/ خواننده روم زوم کنی طعم اجرای زنده را می‌چشد

بلیت فروشی اولین کنسرت در تهران پس از ۵ ماه/ خواننده روم زوم کنی طعم اجرای زنده را می‌چشد

زانکو، خواننده آهنگ «مثلا روم زوم کنی» اولین کنسرت خود را برگزار می‌کند. بلیت فروشی اجرای او در حالی امروز انجام می‌شود که طی ۵ ماه اخیر کنسرت مستقلی در ایران روی صحنه نرفته است.

ایران آرت: زهرا فرود در دیباچه نوشت: تاریخ برگزاری آخرین کنسرت‌ها در ایران به اوایل مردادماه ۱۴۰۱ برمی‌گردد؛ چراکه ازهشتم‌مردادماه و با آغاز محرم، کنسرتی برگزار نشد و این عدم‌برگزاری، طبق روال هرساله، تا پایان ماه‌صفر، پنجم‌مهرماه ادامه داشت اما آنچه پس از پنجم‌مهرماه نگذاشت اهالی موسیقی به‌صحنه برگردند، «پیش‌بینی‌ناپذیر بودن واکنش مخاطبان» در پی شرایط روز جامعه بود. به هر حال با گذشت چند ماه از خاموشی چراغ سالن‌های کنسرت، هم اکنون با برگزارشدن نخستین کنسرت رسمی خواننده جوان عرصه پاپ (زانکو ) امید می رود چراغ این عرصه از هنر دوباره روشن گردد.

"حمید فریزند" ترانه سرا،مدیرتولید وتهیه کننده گروه هوروش باند که تهیه کنندگی اولین کنسرت رسمی زانکو را برعهده دارد به دیباچه گفت : با کسب اجازه از تمامی همکاران و با احترام ،بعد از چندین ماه دوری از صحنه و مردم، اولین کنسرت رسمی زانکو را با آرزوی حضور پرشور مردم وخلق یک شب پرانرژی برگزار خواهیم کرد.

او افزود:این کنسرت پنجشنبه ششم بهمن در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن بزرگ میلاد نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد. البته برای اجرای روز جمعه نیز درخواست داده ایم و در صورت موافقت زانکو در روز جمعه ۷ بهمن نیز در تهران کنسرت خواهد داشت.

"فریزند" بیان کرد: فروش بلیت این کنسرت، فردا دوشنبه سوم بهمن از ساعت ۱۳ در سایت ایران کنسرت آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد : انتظار می رود با گذشت چند ماه از محجوریت عرصه موسیقی بویژه برگزاری کنسرتها،این کنسرت بتواند طلسم عدم جریان این حوزه از هنر را در جامعه در هم بشکند و چراغ خاموش کنسرت‌ها را روشن کند .به طورکل از معرفتی که از مردم سرزمینم سراغ دارم مطمئنم همه با استقبال زیاد از این کنسرت ، عرصه موسیقی را جانی دوباره خواهند بخشید و با حمایت‌های خود ترغیب کننده اهالی موسیقی برای تولیدو پخش آثار فاخر توأم با شور و انرژی خواهند شد.همچنین امیدوارم بتوانیم به نوبه خود تزریق کننده نشاط در جامعه باشیم.

 

کنسرت تعطیلی کنسرت زانکو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین