کد خبر: 67158 A

تیلور سوئیفت، شروین حاجی پور، جایزه گرمی

پشت پرده ری‌اکشن جنجالی تیلور سوئیفت هنگام اهدای جایزه شروین حاجی‌پور

پشت پرده ری‌اکشن جنجالی تیلور سوئیفت هنگام اهدای جایزه شروین حاجی‌پور

در لحظه‌ای که همسر جو بایدن به روی صحنه فرا خوانده شد تا جایزه شروین حاجی‌پور را اهدا کند، ری‌اکشن تیلور سوئیفت باعث به وجود آمدن شایعات و جنجال‌های فراوان شد.

ایران آرت: در لحظه‌ای که جایزه گرمی «تغییر اجتماعی» به «شروین حاجی‌پور» برای ترانه «برای» اهدا می‌شد، دوربین «تیلور سوییفت» را در حالتی سرافکنده نشان داد. بسیاری از بینندگان مراسم (The 65th Annual Grammy Awards) بر این باور بودند که خواننده «ضد-قهرمان» خصومتی با «جیل بایدن»، بانوی اول آمریکا دارد که گرمی حاجی‌پور را اهدا می‌کرد.

«جیل بایدن» شخصاً در مراسم حاضر شده بود تا اولین گرمی «تغییر اجتماعی» تاریخ به خواننده ایرانی اهدا کند. ویدیوی کوتاهی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهد که وقتی «ترور نوآ» مجری مراسم «جیل بایدن» را فرامی‌خواند و دوربین سوییفت را نشان می‌دهد، خواننده تمایل زیادی به تشویق همسر «جو بایدن» ندارد.

یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: «واقعاً از واکنش [تیلور سوییفت] به [جیل بایدن] که اقدامات زیادی برای آموزش و درمان سرطان انجام داده ناراحت شدم.»

«راس پترسون» نویسنده می‌گوید: «تیلور سوییفت از جیل بایدن بیزار است؟ امشب این اتفاق را پیش‌بینی نمی‌کردم.»

 

IMG_20230207_202828_037

 

به گزارش ۳۰نما، سوییفت در سال‌های ابتدایی دوران حرفه‌اش سعی می‌کرد وارد سیاست نشود اما در سال ۲۰۲۰ از «جو بایدن» و «کامالا هریس» در مقابل «دونالد ترامپ» و «مایک پنس» حمایت کرد. اما مراسم گرمی امسال گمانه‌زنی‌های بیشتری در مورد گرایش سیاسی او به وجود آورد.

یکی دیگر از کاربران توییتر می‌نویسد: «به گمانم تیلور یک جمهوری‌خواه مخفی است.» یا بیننده دیگری: «همیشه می‌دانستم که تیلور طرفدار برنی [سندرز] است.»

 

تیلور سوئیفت شروین حاجی پور
نظرات خوانندگان
  • جواد
    پاسخ

    <b> در کل تفکر دموکراتهای ایالات متحده، با مدل مبارزات و اعتراضات جوامع تحت دیکتاتوری همخوانی ندارد بیشتر به فکر منافع حزبی هستند تا ایجاد عدالت جهانی که امریکا سنگ آن را به سینه می زند</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین