کد خبر: 67229 A

نانسی عجرم، هیفا وهبی

خبرهای تازه از نانسی عجرم و هیفا وهبی ستاره‌های موسیقی عرب

خبرهای تازه از نانسی عجرم و هیفا وهبی ستاره‌های موسیقی عرب

نانسی عجرم و هیفا وهبی دو خواننده زن مشهور جهان عرب هستند که انتشار هر خبری از آنها با بازتاب‌های فراوان همراه می‌شود.

ایران آرت: دادگاه لبنان تصمیم گرفت که فادی هاشم (دندانپزشک) همسر نانسی عجرم خواننده‌ی لبنانی را از محاکمه معاف کند.

همسر نانسی عجرم پیشتر متهم به قتل از پیش طراحی شده علیه محمد الموسی جوان سوری شده بود. شورای کیفرخواست جبل لبنان با استناد به دفاع مشروع و موارد ذکر شده در پرونده تصمیم خود را اینگونه اعلام کرد: با توجه به اینکه قربانی به خانه‌ی نانسی عجرم حمله کرده بود، متهم برای جلوگیری از آسیب رساندن به خانواده‌اش تصمیمی اجتناب ناپذیر گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، این رأی پس از ۳ سال تحقیق صادر شد و شورای کیفرخواست جبل لبنان تأکید کرد: براساس قانون مجازات، قانون دفاع مشروع نیز ضرورت دفاع را تبیین می‌کند که فرد به منظور دفاع از وسایل دفاعی نیز بهره مند می‌گردد.

رازهای قتل همسر نانسی عجرم فاش شد

گفته می شود که یک جوان سوری به اتهام تلاش برای سرقت از خانه نانسی عجرم وارد ویلای آنها شده است که فادی هاشم برای دفاع از خود و خانواده‌اش اقدام به قتل می‌کند که قاضی این قتل را اقدامی مشروع برای دفاع می‌داند.

خانواده الموسی گفتند: فرزندشان به عنوان باغبان در خانه نانسی در شمال بیروت کار می‌کرد؛ اما دوربین‌ها نشان دادند که مردی ماسک به صورت به طور غیرقانونی وارد خانه نانسی شده است.

گزارش پزشک قانونی لبنان قبلا فاش کرده بود مردی که برای سرقت وارد ویلای خواننده‌ی لبنانی شده بود با 17 گلوله کشته شده است. یک شلیک در ساعد راست، دو شلیک در شانه‌ی چپ، یک شلیک در زیر بغل چپ، سه ضربه در سینه، دو ضربه به شکم، هفت ضربه به پشت و یک ضربه به ران چپ.

روزنامه‌های لبنانی توضیح دادند که سارق با 17 گلوله تیکه تیکه شده است. اما بعدا مشخص شد که سارق تپانچه‌ی ‌تقلبی داشت و هاشم متوجه این موضوع نشده بود.

برخی از رسانه‌های سوری ادعا کردند که سارق متوفی سوری یک باغبان بود که در ویلای آنها کار می‌کرد و برای دریافت مطالبات مالی خود آمده بود؛ موضوعی که توسط برادر هاشم رد شد.

برخی منابع می‌گویند یکی از کارکنان خانه‌ی نانسی عجرم در این پرونده دخیل بوده است و او به سارق کمک کرده تا وارد ویلای امن شود.

نانسی عجرم خواننده‌ی مشهور لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است که از 8 سالگی وارد جهان خوانندگی شده است. او یکی از موفق‌ترین خوانندگان جهان عرب است . وی در سال 2008 توانست جایزه‌ی موسیقی ملل را به خود اختصاص دهد و عنوان جوان‌ترین خواننده‌ی عرب را کسب کند. نانسی اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکاکولا در خاورمیانه است.

وی توسط بسیاری از صاحبنظران به عنوان نماد موسیقی عریی شناخته شده است. همچنین از سوی هفته نامه نیوزویک و برنامه اپراوینفری به عنوان یکی از تأثیرگذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده است.

هیفا وهبی بعد از عید فطر روی پرده سینماهای قاهره و جهان عرب

هیفا وهبی

فیلم "رامسس پاریس" فیلمی اکشن، کمدی و عاشقانه است که هیفاء وهبی خواننده‌ی لبنانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم "رامسس پاریس" درباره‌ی عشقی میان ایزابل، دختر اشغالگر فرانسوی و سلیم جوان مصری است. حنین در شب عروسی‌اش با یک شخص فرانسوی فرار می‌کند، اما پدرش او را پیدا می‌کند و به فرانسه بازمی‌گرداند. در آنجا به یک شعبده باز مراکشی متوسل می‌شود تا سلیم را به هر وسیله‌ای به فرانسه بیاورد. اما سلیم دستگیر می‌شود و کسی او را در دوران مدرن پیدا می‌کند.

فیلم "رامسس پاریس" در چارچوب کمدی اکشن و عاشقانه است که درباره‌ی انتقال گروهی از مصری‌ها از رامسس به پاریس است. این سفر اتفاقات و شگفتی‌های زیادی را به دنبال دارد. در این میان موقعیت‌های کمیک مبتنی بر وضعیت و وقایع زمانی به اوج خود می‌رسد که... .

در این فیلم هیفا وهبی در نقش دختر محبوبی به نام حنین بازی می‌کند.

در فیلم "رامسس پاریس" مصطفی خاطر، هیفا وهبی، محمد سلام، حمدی المیرغنی، محمد ثروت، محمود حافظ ایفای نقش کرده‌اند. ایده‌ی این کار از محمود حجازی، به نویسندگی کریم حسن بشیر و کارگردانی احمد خالد موسی است.

رامسس پاریس" اولین همکاری هیفا وهبی و مصطفی خاطر نیست، آنها پیش‌تر در یک فیلم با عنوان "ارواح اروپا" همکاری کردند که اروی جوده، احمد فیشاوی، عباس ابو الحسن، یاسر طوبجی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم به کارگردانی محمد عبدالرحمان حماقی، به نویسندگی کریم فاروق و احمد جمال در سپتامبر گذشته ۲۰۲۲ پخش شد.

هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر اهل لبنان است که در شانزده سالگی به عنوان "دختر شایسته جنوب لبنان" انتخاب شد. سپس وارد موسیقی شد و خوانندگی را آغاز کرد. نخستین آلبوم او باعث شهرت زیاد او شده است. آلبوم دوم او در سال ۲۰۰۵ به موفقیتی بالاتر از انتظار دست یافت. وی در سال ۲۰۱۷ در لیست ۳۰ تن از زیباترین زنان جهان قرار گرفت.

نانسی عجرم هیفا وهبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین