کد خبر: 67467 A

شکیرا، جرارد پیکه

ببینید: شکیرا رکوردهای گینس را به آغوش کشید

ببینید: شکیرا رکوردهای گینس را به آغوش کشید

آهنگ دیس Out of Your League که در ماه ژانویه منتشر شد، شریک زندگی سابق شکیرا، پدیده اسپانیایی دنیای فوتبال، جرارد پیکه، را مورد انتقاد قرار داده و بلافاصله پس از انتشار سروصدای زیادی به پا کرد.

ایران آرت: شکیرا، سوپراستار پاپ کلمبیایی، ۱۴ رکورد جهانی گینس را با Music Sessions Vol. 53 شکست. این موفقیت چشمگیر از طریق همکاری او با بیزارپ (Bizarrap) دی جی و تهیه کننده ۲۴ ساله آرژانتینی به دست آمد. شکیرا تا به امروز ۱۷ رکورد گینس را به نام خود ثبت کرده است.

آهنگ دیس Out of Your League که در ماه ژانویه منتشر شد، شریک زندگی سابق شکیرا، پدیده اسپانیایی دنیای فوتبال، جرارد پیکه، را مورد انتقاد قرار داده و بلافاصله پس از انتشار سروصدای زیادی به پا کرد. این آهنگ تنها در ۲۴ ساعت اول بیش  از ۶۳ میلیون بار دیده شد و می‌توان گفت تاریخ ساز شده است.

DlYKGLWXsAEpN5q

به گزارش روزیاتو، شکیرا و بیزارپ برای جشن گرفتن موفقیت قابل توجه خود، پیش از اجرای این آهنگ موفق، نشان‌های افتخار خود را در پشت صحنه نمایش امشب با بازی جیمی فالون پذیرفتند. شکیرا در این برنامه گفت می‌دانست که این آهنگ تبدیل به یک «هیت» خواهد شد.

Bizarrap’s Music Sessions با ۱۹.۱ میلیون مشترک در یوتیوب به یکی از بزرگترین پلتفرم های اسپانیایی زبان تبدیل شده است. او با هنرمندان شناخته‌شده‌ای برای این مجموعه همکاری کرده است که هر یک ده ها و حتی صدها میلیون بازدید به دست آورده‌اند.

او اولین هنرمند آرژانتینی است که به رتبه اول جدول موسیقی ترکیبی جهانی رسیده است، شاهکاری که با احتساب آهنگ مشترکش با شکیرا دومین بار است که در عرض هفت ماه انجام می‌دهد

 

شکیرا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین