کد خبر: 67544 A

کنسرت، تعطیلی کنسرت ها

چرا کنسرت‌ها در آمل لغو شدند؟

چرا کنسرت‌ها در آمل لغو شدند؟

فرمانداری آمل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد برگزاری کنسرت‌های موسیقی به دلیل ماه مبارک رمضان به ایام دیگری موکول شد.

ایران آرت: باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در اطلاعیه‌ای آمده است که پیرو مطالب درج شده در برخی رسانه‌ها و صفحات مجازی، درباره ممنوعیت برگزاری کنسرت‌های موسیقی در ایام نوروز به استحضار شهروندان محترم می‌رساند، پس از تعطیلی چند ماهه کنسرت‌ها در کشور به دلیل شرایط ویژه، نخستین کنسرت پس از تعطیلی‌ها در کشور در سطح استان‌ها، در شهرستان آمل صادر شد و پس از آمل، شهر‌های ساری و محمودآباد اقدام به برگزاری کنسرت کردند.

از این رو توجه به حوزه فرهنگ به ویژه برنامه‌های عمومی جهت ایجاد نشاط و شور عمومی مردم شریف در دستور کار برنامه‌های شهرستان قرار دارد و آمل در طی سه ماه اخیر بیشترین مجوز‌های کنسرت در استان را داشته است که در همین مدت، تا ۲۸ اسفندماه کنسرت‌های موسیقی در آمل دایر بود.

درباره کنسرت‌های نوروزی نیز در تاریخ ۲۷ اسفندماه، شرکت‌های برگزارکننده کنسرت‌ها، درخواست ۶ شب اجرای کنسرت نوروزی در آمل را داشتند، که اجرای سه شب تا سوم فروردین ماه مجوز داده شد اما برگزارکنندگان با صلاحدید و نظر شخصی خود در این سه شب از مجوز صادره استفاده نکرده و کنسرت برگزار نکردند.

در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است که برگزاری کنسرت سه شب دوم به دلیل مقارن شدن با آغاز ماه مبارک رمضان با مشورت دستگاه‌های مربوطه به ایام اعیاد و مناسبت‌های مذهبی ماه جاری ارجاع داده شد.

بدیهی است اجرای هدفمند و پایدار برنامه‌های فرهنگی و هنری با مشارکت همه ذینفعان با دورنمای بالنده و فاخر ایرانی اسلامی و سابقه کهن شهر آمل، مورد انتظار اهالی فرهنگ و هنر، شهر بزرگ آمل می‌باشد و باید از نگاه شخصی و منفعت گرایانه در این حوزه پرهیز گردد.

فرمانداری ویژه آمل در ادامه آورده است:از این رو نشر اخبار کذب و خلاف واقع در تعطیلی کنسرت‌ها در آمل براساس مستندات تکذیب شده و همه فعالان این عرصه را به اخلاق‌مداری دعوت می‌کنیم

 

کنسرت تعطیلی کنسرت ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین