کد خبر: 67782 A

مهران رجبی، خودمونی، سهراب بخشی

ویدئو: بی احترامی به یک استاد موسیقی در برنامه مهران رجبی

ویدئو: بی احترامی به یک استاد موسیقی در برنامه مهران رجبی

در این برنامه از یک شرکت‌کننده خواسته می‌شود صدای خواننده معروف کرمانج را تقلید کند و به این بهانه باعث خنده شوند. این اقدام با واکنش اهالی موسیقی و علاقمندان سهراب بخشی همراه شده است.

ایران آرت: در برنامه خودمونی مهران رجبی از صدای ماندگار موسیقی کرمانجی، سهراب بخشی به عنوان بهانه ای برای خنداندن استفاده شد.

در این برنامه از یک شرکت‌کننده خواسته می‌شود صدای او را تقلید کند و به این بهانه باعث خنده شوند. این اقدام با واکنش اهالی موسیقی و علاقمندان سهراب بخشی همراه شده است.

استاد سهراب محمدی که به سهراب بخشی معروف است یکی از ستارگان بی بدیل موسیقی محلی ایران زمین است. بَخشی لقبی است که به برخی از نوازندگان دوتار در شمال خراسان داده می‌شود.

سهراب بخشی نخستین خوانندهٔ کُرد کرمانج بود که همکاری خود را با رسانه رادیو آغاز کرد و در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی و همین‌طور جشنواره‌های مختلف ایران پس از انقلاب ۱۳۵۷ حضور داشت. موسیقی و هنرِ سهراب محمدی، علاوه بر ایران در کشورهای آسیای میانه نیز شناخته شده‌است.  قطعاتی همچون: شاره‌جان، آهنگ طوفان، شهید، لیاره، گُلا مِن از جمله آثار سهراب محمدی به‌شمار می‌آیند.

 

 

برخی از هنرمندان از جمله آریا عظیمی‌نژاد و سعید آقاخانی، به اقدام توهین‌آمیز برنامه مهران رجبی واکنش نشان دادند.

 

photo_2023-04-19_13-21-24

 

photo_2023-04-19_13-21-22

 

photo_2023-04-19_13-21-19

مهران رجبی خودمونی سهراب بخشی
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین