کد خبر: 67819 A

تیلور سوئیفت، شکسپیر

تیلور سوئیفت با شکسپیر مقایسه شد!

تیلور سوئیفت با شکسپیر مقایسه شد!

محقق حوزه ویلیام شکسپیر که به بکی از طرفداران پر و پا قرص تیلور سوئیفت تبدیل شد، می‌گوید: «این سوپراستار بیش از یک خواننده سطح بالا است.»

ایران آرت: یک کارشناس مشهور در زمینه ویلیام شکسپیر، تیلور سویفت را با برخی از بزرگترین نویسندگان تاریخ، از جمله شکسپیر مقایسه کرده و گفته است که او یک «شاعر واقعی» است.

محقق، سِر جاناتان بیت، استاد سابق شکسپیر در دانشگاه وارویک، معتقد است که این ستاره موسیقی پاپ بیش از «یک ستاره جنجالی» است و «حساسیت‌های ادبی» او حتی در اولین آلبومش آشکار بوده است.

او در مقاله‌ای برای مجله ساندی تایمز با عنوان «چرا تیلور سوئیفت یک غول ادبی است»، نوشته است که در یکی از کنسرت‌های سوئیفت «یکی از بهترین شب‌های عمرش» را سپری کرده است.

«با گوش دادن به اشعار او، که به نظر می‌رسید بیشتر طرفداران این خواننده از حفظ می‌دانستند، نظریه ۱۵ سال پیشم را به خاطر آوردم: این فقط یک برنامه نمایشی سطح بالا نیست. تیلور سویفت یک شاعر واقعی است.»

 

IMG_20230423_030548_428

تدریس آهنگ تیلور سوئیفت در دانشگاه!

به گزارش وقت صبح، سر جاناتان تجزیه و تحلیل کرد که چگونه این خواننده از نمایشنامه نویس بزرگ انگلیسی الهام گرفته است اما موفق شده است لحظه‌های تاریک تر خود را بازنویسی کند تا آن‌ها را قابل درک تر کند، از جمله در آهنگ Love Story.

این محقق همچنین اعتراف کرده است که اولین آلبوم تیلور سوئیفت را پس از شنیدن آن آهنگ به سرعت خریداری کرده است.

او همچنین از این آهنگ برای نشان دادن چگونگی تغییر و اقتباس از شکسپیر در طول سال‌ها به دانشجویانش در دانشگاه وارویک استفاده کرده است.

او همچنین به مواردی در آهنگ‌های دیگر تیلور سوئیفت اشاره کرد که این خواننده از نویسندگانی مانند ارنست همینگوی، رابرت فراست و امیلی دیکنسون الهام گرفته است یا به آن‌‌ها اشاره کرده است.

 

شکسپیر تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین