کد خبر: 68004 A

حمید هیراد| بیماری حمید هیراد| سرطان حمید هیراد

گلایه حمید هیراد از فشارهایی که متحمل شد | می‌گویند سرطان داری چرا موهایت نمی‌ریزد؟!

گلایه حمید هیراد از فشارهایی که متحمل شد | می‌گویند سرطان داری چرا موهایت نمی‌ریزد؟!

خواننده آهنگ شوخیه مگه می‌گوید: متاسفانه در این مدت اولین جایی که به آن فشار آمد، حوزه‌های شغلی مرتبط با فرهنگ و هنر بود. من نمی‌خواهم گلایه‌ای داشته باشم اما در این مدت کمتر کسی را دیدم که بیاید و احوالی از هنرمندان به ویژه هنرمندان موسیقی بگیرد.

ایران آرت: حمید هیراد و مصطفی راغب از خوانندگان موسیقی پاپ طی یک نشست خبری به تشریح جزئیات تازه ترین کنسرت مشترک خود در تهران و دیگر شهرهای دنیا پرداختند.

راغب درباره این کنسرت گفت: راغب ادامه داد: در این کنسرت تعدادی از آثار حمید هیراد و بنده به صورت جداگانه اجرا می‌شود. این در حالی است که اجرای ۲ قطعه مشترکی که پیش از این با حمید عزیز کار کردیم، از بخش‌های بعدی کنسرت مشترک ماست. ما سعی می‌کنیم باعث حال خوب تک تک عزیزانی باشیم که به ما لطف دارند. البته من یک گله‌ای هم دارم که دوست داشتم در این نشست به آن اشاره کنم و آن قوانین سلیقه‌ای است که در برخی شهرهای کشور احساس می‌شود. من امیدوارم از این پس دیگر شاهد برخوردهای سلیقه‌ای برخی از مدیران در استان‌ها نباشیم و بتوانیم کارهای خوبی را به مخاطب ارائه دهیم.

حمید هیراد هم در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری کنسرت مشترک خود با مصطفی راغب اظهار کرد: زیر مجموعه آنچه در این کنسرت برگزار می‌شود، نتیجه تلاش بسیاری از همکاران ماست که به واسطه همراهی مردم و اهالی رسانه می تواند تجربه لذت بخشی برای ما باشد. تردیدی نیست که بزرگترین هدف ما در این کنسرت خوب شدن حال دل مردم است که امیدوارم به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره وضعیت سلامتی خود و روند درمانی که در این زمینه داشته، توضیح داد: من از همه دوستانی که در این روزها نگران من بودند، قدردانی می‌کنم. بیماری من از سال ۹۵ شروع شد و ذات این بیماری هم به گونه‌ای نیست که به طور کامل خوب شوم. به هر حال روند این بیماری بستگی به شرایط محیط زندگی من دارد. من از سال ۹۵ به شکل‌های مختلف تحت درمان قرار گرفتم. خیلی‌ها هم در این مدت پرسیدند چرا موهایت نمی‌ریزد و از این قبیل مسائل؛ توضیح دیگر اینکه ذات بیماری که دارم ژنتیکی است از این رو دائم باید مراقب وضعیت خودم باشم.

هیراد ادامه داد: شرایط کلی بیماری به همین شکلی است که توضیح دادم و در این مدتی که گذشته بالاترین چیزی که به من روحیه داده شغلم بوده که با تمام وجود تلاش کردم شعاری ندهم و شوآف راه نیندازم. هرآنچه انجام دادم به صورت دلی و قلبی بوده و سعی کردم در این سیستم منطق را وارد نکنم. تنها چیزی که در زمینه بیماری خودم می‌توانم بگویم این است که تحت درمان هستم و امیدوارم تا زمانی که زنده هستم بتوانم در خدمت مردم عزیزم باشم.

این خواننده پاپ گفت: متاسفانه در این مدت اولین جایی که به آن فشار آمد، حوزه‌های شغلی مرتبط با فرهنگ و هنر بود. من نمی‌خواهم گلایه‌ای داشته باشم اما در این مدت کمتر کسی را دیدم که بیاید و احوالی از هنرمندان به ویژه هنرمندان موسیقی بگیرد. وقتی یک هنرمند نوازنده ساز خود را برای تامین معاش می‌فروشد از درون به هم می ریزم. اینها اتفاقات تلخی است که واقعا نمی‌توانیم به این راحتی‌ها از آن عبور کنیم. بدترین اتفاقی که در این شرایط پیش می‌آید دلزدگی است که خیلی دشوار و ناراحت کننده است.

این خواننده جوان در پایان صحبت هایش بیان کرد: البته که خیلی‌ها در این زمینه نگران ما بودند. حتی در زمانی که کرونا بدترین ضربه را به شرایط جسمی من وارد کرد از ما احوالپرسی می‌کردند. اما من فقط به خاطر مردم عزیزم است که ادامه می‌دهم. شغل من خوانندگی است و هیچ فرقی با آدم‌های عادی ندارم. من مثل همه آدم‌های عادی می‌گردم، لباس می پوشم و خانه آن‌چنانی هم ندارم. من تا آخرین لحظه‌ای که نفس می کشم کنار مردم هستم.

 

حمید هیراد سرطان حمید هیراد بیماری حمید هیراد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین