کد خبر: 68125 A

کنسرت| علیرضا قربانی| فرج علیپور

علیرضا قربانی و فرج علیپور انحصار پاپ را شکستند

علیرضا قربانی و فرج علیپور انحصار پاپ را شکستند

در روزهای بهاری، کنسرت‌های مختلفی بیشتر در ژانر پاپ روی صحنه می‌روند؛ با این وجود به نظر می‌رسد که به تدریج هنرمندان سایر ژانرها نیز به جمع برگزارکنندگان کنسرت اضافه شده‌اند.

ایران آرت: با وجود اینکه مدت‌هاست کنسرت‌ها تنها در ژانر پاپ روی صحنه می‌رفتند اما به تدریج تعداد انگشت‌شماری از هنرمندان سایر ژانرهای موسیقی هم به طور رسمی به روی صحنه رفته‌اند.

بر این اساس، در روزهای آینده شاهد حضور علیرضا قربانی و همچنین فرج علیپور روی صحنه برگزاری کنسرت خواهیم بود که این امر شاید بتواند نویدبخش حضور هنرمندان در ژانرهای متفاوت موسیقی باشد.

البته باید این نکته را هم در نظر رفت که محدود شدن برگزاری کنسرت ها به ژانر پاپ، عمدتا به مسائل اقتصادی برمی‌گردد؛ چراکه به گفته برگزارکنندگان، این روزها اگر هنرمندی که حوزه فعالیتش پاپ نیست، چندان هم چهره نباشد، برگزاری کنسرت برای او توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، حال باتوجه به اینکه در شب‌های آینده کنسرت‌های مختلفی در پایتخت برگزار می‌شود، نگاهی خواهیم داشت به اجراهای پیشرو.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی 

رضا بهرام سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵، گروه ماکان پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، بابک جهانبخش جمعه ۲۲ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، حجت اشراف‌زاده شنبه ۲۳ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، معین زندی یکشنبه ۲۴ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، بهنام بانی چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ و مجید رضوی پنجشنبه ۲۸ در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰

هتل اسپیناس پالاس 

مجید خراطها یکشنبه ۲۴ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، فرزاد فرزین چهارشنبه ۲۰ و شنبه ۳۰ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، حامیم پنجشنبه ۲۱ و جمعه ۲۲ اردیبهشت در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰

وزارت کشور 

حمید هیراد و راغب چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۴۵ و ۲۲:۳۰ و فرج علیپور پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۱

کنسرت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین