کد خبر: 68531 A

تیلور سوئیفت| متی هلی

آهنگ عاشقانه‌ای که تیلور سوئیفت برای نامزدش خواند

آهنگ عاشقانه‌ای که تیلور سوئیفت برای نامزدش خواند

تیلور سویفت در میان رابطه احساسی خود با متی هلی سرزنده است و تا به الان هیچگاه تا این حد خوشحال نبوده است.

ایران آرت: تیلور سوئیفت در میان گمانه زنی‌های جنجالی‌ای درباره رابطه احساسی میان او و متی هیلی، خواننده گروه 1975 است.با این وجود خانم خواننده اعتراف کرده است که «هیچ وقت اینقدر خوشحال نبوده است» و طرفداران نیز معتقدند که او سرزنده و در حال شکوفایی است.

طرفداران تیلور سوئیفت پس از اعتراف به این خواننده که «هیچ وقت در زندگی اینقدر خوشحال نبوده» به تحسین و تمجید از او پرداخته‌اند.

به گزارش وقت صبح، این خواننده 33 ساله در آخر هفته برای اجرای کنسرت خود در ماساچوست بر روی صحنه رفت و پس از شایعاتی که او با متی هیلی، خواننده گروه 1975 رابطه احساسی جدید را آغاز کرده است، یک اعتراف شیرین کرد. تیلور در هنگام اجرای برنامه در زیر باران با جمعیت صحبت می‌کرد: «در تمام پستی و بلندی‌های زندگی‌ام هرگز اینقدر خوشحال نبودم. این تنها بک تور نیست… من به نوعی احساس می‌کنم که سرانجام زندگی‌ام معنی پیدا کرده است.»

تیلور سوئیفت با متی هیلی رابطه عاشقانه دارد! | مووی 21

طرفداران او که به سویفتی‌ها شهت دارد به سرعت به فضای مجازی آمدند تا از این خانم خواننده موفق تعریف کنند.

آن‌ها معتقدند که تیلور سویفت در حال پیشرفت است. سویفتی‌ها در پست‌های خودر تیلور را یک «ملکه جنگجو» و «یک افسانه» خطاب کرده‌اند.

پس از اینکه تیلور در مورد زندگی خود صحبت کرد، او به اجرای آهنگ «Question…?» از آخرین آلبوم خود تحت عنوان «Midnights» پرداخت. تیلور سویفت پیش از این فاش کرده بود که این آهنگ «خاطرات شاد زیادی را برایش به ارمغان می‌آورد».

طرفداران نیز به سرعت شروع به حدس و گمان کردند که این تیلور سویفت این آهنگ را درباره متی هیلی نوشته است. طرفداران این موضوع را که تیلور سویفت بلاخره احساس کامل بودن و خوشحالی می‌کند را با پیام‌های خود به او تبریک گفتند.

شایعات در مورد رابطه عاشقانه میان تیلور و متی در اوایل این ماه، تنها چند هفته پس از انتشار اخبار جدید جدایی تیلور و از نامزد سابقش، جو آلوین شروع شد. تیلور سویفت و جو آلوین پس از شش سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده‌اند.

تیلور سوئیفت متی هلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین