کد خبر: 69680 A

تیلور سوئیفت

تهدید جدی تیلور سوئیفت برای رکورد بزرگان موسیقی | تیلور سوئیفت دست نیافتنی می‌شود

تهدید جدی تیلور سوئیفت برای رکورد بزرگان موسیقی | تیلور سوئیفت دست نیافتنی می‌شود

پیش بینی می‌شود که تیلور سوئیفت با تور دوره‎‌ها (The Eras Tour) یک میلیارد دلار درآمد داشته باشد که گفته می‌شود هرگز هیچ هنرمندی به این میزان فروش دست نیافته است.

ایران آرت: عدد ۱۳ مدت‌هاست که شماره شانس تیلور سوئیفت است و به نظر می‌رسد که برای این سوپراستار موسیقی پاپ در جریان تور ایالت متحده همچنان این رقم بسیار باعث خوش شانسی بوده زیرا بر اساس گزارش‌ها هرشب درآمدی ۱۳ میلیون دلاری دارد.

خواننده ۳۳ ساله ترانه معروف ضدقهرمان (Anti-Hero) در حال حاضر در حال برگزاری تور دوره ها در آمریکا است. این تور در حالی برگزار می‌شود که طرفداران بین المللی او پس از رونمایی اخیر از تاریخ تورهایش در بریتانیا، آسیا و استرالیا، آماده‌اند تا پول بیشتری به خواننده محبوب خود بپردازند.

طبق گزارش‌ها تیلور قرار است بیش از یک میلیارد دلار از تور دوره های فروخته‌شده‌اش به دست آورد که گفته می‌شود هرگز هیچ هنرمندی به این میزان فروش دست نیافته است.

به گزارش روزیاتو، این خواننده تاکنون ۲۲ اجرا از این مجموعه تور را به پایان رسیده و تور او تاکنون ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است. او قرار است در مجموع بیش از ۵۰ برنامه در سرتاسر آمریکا داشته باشد و سپس به آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا و استرالیا برود.

پیش بینی فروش یک میلیارد دلاری تیلور سوئیفت از تور اخیرش

نشریه Pollstar تخمین زده است که تور جهانی تیلور سوئیفت بتواند به فروش ۱.۳ میلیارد دلاری برسد. که این رقم هم به اندازه کافی شبیه «۱۳»، رقم شانس تیلور، است.

رسانه‌ها تقاضا برای خرید بلیت‌های تور دوره‌ها تیلور سوئیفت را «بی‌سابقه» و «نجومی» توصیف کردند، به‌طوری که ۳٫۵ میلیون نفر برای پیش‌فروش بلیت‌ها در ایالات متحده در وبگاه تیکت‌ مستر درخواست ثبت کردند. پس از آغاز پیش‌فروش در ۱۵ نوامبر، این وب‌سایت به خاطر هجوم طرفداران از کار افتاد. با این وجود دو میلیون بلیط در آن روز فروخته شد و رکورد بیشترین فروش بلیت کنسرت یک هنرمند در یک روز را شکست.

یکی از صفحات هواداران تیلور سوئیفت پس از اجرای این خواننده در سینسیناتی در توییتر نوشت: «به نظر می‌رسد تیلور در سخنرانی امشب خود چیزهایی درباره انتشار مجدد آلبوم شهرت (Reputation) چیزهایی می‌گفت.»

تیلور در اجرای خود گفته بود: «من کارم را ۷۴۵ سال پیش شروع کردم… درواقع ۲۰…۱۷ سال پیش.»

پیش بینی فروش یک میلیارد دلاری تیلور سوئیفت از تور اخیرش

تیلور آلبوم Reputation را اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد و طرفداران از این حرف او به این نتیجه رسیدند که انتشار مجدد آن به زودی اتفاق خواهد افتاد.

یک نفر این‌طور حدس زد: «۷+۴ = ۱۱ (ماه نوامبر). «شهرت» در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. شهرت (نسخه تیلور) ۵ نوامبر می‌آید؟»

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین