کد خبر: 64439 A

پس از دو روز

نمایش «خونین‌زار» با بازی نسیم ادبی، پس از توقیفی دو روزه، بار دیگر با اجازه شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی به صحنه پردیس تئاتر شهرزاد برمی‌گردد.

ایران آرت: حسن مصطفوی، تهیه‌کننده نمایش «خونین‌زار» ضمن اعلام خبر رفع توقیف این اثر نمایشی از بازگشت آن به صحنه از فرداشب، سه‌شنبه ۲۳ فروردین خبر داد.

مصطفوی، در این مورد چنین گفت: «امروز، دوشنبه ۲۲ فروردین طی جلسه‌ای با آقایان کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی و وحید فخرموسوی، مدیر شورای نظارت و ارزشیابی این اداره‌کل اعلام شد که «خونین‌زار» رفع توقیف شده است و می‌تواند از فردا، سه‌شنبه ۲۳ فروردین به صحنه برگردد.»

مصطفوی که تهیه‌کنندگی آثار سینمایی بسیاری را در کارنامه دارد و با کارگردان‌های شناخته‌شده‌ای چون اصغر فرهادی، مهدی فخیم‌زاده، نیکی کریمی، حسن فتحی، فرامرز قریبیان، هومن سیدی و... همکاری داشته است، می‌افزاید: «آقای نظری، به عنوان مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی همکاری بسیار زیادی با ما انجام دادند و به جرات می‌توان بگویم در اتاق‌شان باز بود و هر زمان به اداره‌کل هنرهای نمایشی مراجعه می‌کردیم با ما همکاری می‌کردند و پیگیر کارمان بودند. شخص جناب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پیگیر این نکته بودند که هیچ نمایشی، نه فقط نمایش ما، توقیف نشود و این برای ما بسیار ارزشمند است.»

او با بیان این که آسیب اصلی این‌گونه اعمال نظرهای سلیقه‌ای مقطعی که ناگهان گریبان یک اثر را می‌گیرد، به تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذارانی وارد می‌شود که می‌خواهند وارد حوزه تئاتر شوند، ابراز امیدواری کرد که چنین اتفاقی برای اثر دیگری رخ ندهد.

نسیم ادبی حسن مصطفوی محمد مهدی اسماعیلی نمایش خونین زار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین