کد خبر: 67062 A

پارسا پیروزفر، تئاتر خیابانی، جشنواره تئاتر فجر

ویدئو: معرکه‌گیری و اجرای تئاتر خیابانی توسط پارسا پیروزفر

ویدئو: معرکه‌گیری و اجرای تئاتر خیابانی توسط پارسا پیروزفر

همزمان با نزدیک شدن به اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، سکانسی از حضور پارسا پیروزفر در نقش بازیگر تئاتر خیابانی پربازدید شد.

ایران آرت: تئاتر خیابانی همواره یکی از مهم ترین بخش های جشنواره تئاتر فجر است که از همان سال های اول برگزاری مورد توجه مخاطبان عام، ‌ خاص و حتی رهگذران کوچه و خیابان قرار گرفته است. به همین بهانه برش هایی از حضور پارسا پیروزفر  در شمایل یک بازیگر تئاتر خیابانی در فیلم «مرسدس» نوزدهمین فیلم مسعود کیمیایی بازنشر و مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش همشهری آنلاین، «مرسدس» دومین همکاری این بازیگر با مسعود کیمیایی بعد از فیلم تحسین شده «ضیافت» است. این فیلم که سال ۱۳۷۶ به اکران رسید درباره پسری به نام اسفندیار است که با اتومبیل گران‌قیمتی که به دست آورده تصمیم به خوش گذرانی در شهر می گیرد اما به دلیل اتفاق‌های ناخوشایندی که برای او و دوستانش رخ می‌دهد اسفندیار صبح روز بعد مرسدس را به آتش می‌کشد.

در این سکانس یحیی(پارسا پیروزفر) جوانی عاشق بازیگری است که در حال معرکه گیری و اجرای تئاتر خیابانی برای مردم، دوستانش را می بیند. او به جای بیرون آوردن مار از کیسه، قمه ای را از کیسه در می آورد و دیالوگ هایی را می گوید که شنیدنی است.


 

 

جشنواره تئاتر فجر پارسا پیروزفر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین