کد خبر: 67971 A

بهاره رهنما| رستوران بهاره رهنما| حجاب بهاره رهنما

کشف حجاب در رستوران بهاره رهنما/عکس

کشف حجاب در رستوران بهاره رهنما/عکس

ایران آرت: خبرآنلاین نوشت: طرح جدید پلیس برای برخورد با کشف حجاب (اجرای قانون عفاف و حجاب) از ۲۶ فروردین در سراسر کشور به اجرا درآمده است و در این طرح برای افراد متخلف پیامک اخطار ارسال می‌شود.

اقتصاد ۱۰۰ با انتشار خبری نوشته، در ادامه اجرای این طرح، برخی از مجتمع‌ها و پاساژهای مربوط به سلبریتی‌ها هم از این قاعده مستثنی نبوده و اخطار پلمب گرفته‌اند. طی روزهای اخیر اخباری دال بر احتمال پلمب رستوران "هیچ" مربوط به بهاره رهنما به علت کشف حجاب فروشندگان منتشر شده است، به نظر می‌رسد اداره اماکن تهران، بر اجرای قانون و مقابله با کشف حجاب مصمم است.

کافه رستوران بهاره رهنما، کافه رستوران گوزن(کافه بهاره رهنما)کجاست؟، بهاره  رهنما

از سوی دیگر رستوران "باب البحر" مربوط به علیرضا منصوریان واقع در شهر تهران به علت کشف حجاب از سوی متصدیان، از سوی اداره اماکن تهران اولتیماتوم پلمب دریافت کرده است.

شنیده ها حاکیست که بدنبال عدم شؤونات در رستوران لانه کبوتر و عدم رعایت حجاب در سفره خانه میعاد واقع در خیابان جمهوری این رستوران ها از سوی اداره اماکن اخطاریه پلمب دریافت کرده اند؛ همچنین کافه رستوران ویونا واقع در سهروردی شمالی به علت عدم رعایت حجاب اسلامی ، روز جاری از سوی اداره اماکن تهران اخطاریه پلمب دریافت کرده است در صورت صحت این خبر، بهرام رادان باید منتظر پلمب کافه خود باشد.

 

بهاره رهنما
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین