کد خبر: 68062 A

مدونا

مدونا دخترش را عصبانی کرد

مدونا دخترش را عصبانی کرد

«لوردس لئون» دختر مدونا در گفتگوی اخیرش با اینترویو از رابطه خود و مادرش که دائما در حال کنترل کردن او بوده صحبت کرده است.

ایران آرت: لئون که اولین فرزند مدوناست اعلام کرده که گاهی وقت‌ها مادرش دائما او را کنترل می‌کرده. او دراین باره گفته:« مادرم خیلی کنترلگر است و در طول تمام زندگی‌ام مرا کنترل کرده. من به محض فارغ التحصیلی از دبیرستان، باید کاملا از او مستقل می‌شدم.»

به گزارش صبح، لئون در سنین جوانی، استقلال مالی داشت و هزینه تحصیل در کالجش را شخصا پرداخت می‌کرد و کمی بعد آپارتمانی در بروکلین برای خودش اجاره کرد.

البته او درعین این انتقاد، سخت‌کوشی و فداکاری‌های مادرش را نیز تحسین می کند:« احتمالا مادرم سخت‌کوش‌ترین انسانی است که دیده‌ام.»

خود مدونا هم در سال 2017 در گفتگو با نشریه پیپل گفته بود:«من این تصور خنده‌دار را داشتم که وقتی فرزندانتان بزرگ می‌شوند، یاد می‌گیرند تا از خودشان مراقبت کنند و زندگی آسان‌تر می‌شود ولی واقعیت این است که هرچه بچه‌ها بزرگتر شوند، چالش‌ها بیشتر می‌شود؛ چون به راهنمایی نیاز خواهند داشت.»

او درباره فلسفه فرزندپروری‌اش گفته بود:« من رئیس هستم. در زندگی من نقش «پلیس بد» را برعهده دارم و کسی هستم که «نه» می‌گویم. این نقش را پذیرفته‌ام و طبیعتا مادر محبوبی هم نیستم.»

مدونا در مجموع شش فرزند دارد و به رغم آنکه یک مادر کنترل‌گر شناخته می شود، لئون او را تحسین کرده و معتقد است که مادرش باعث قدرتمند شدن دیگر زنان شده است:

« من تا زمانی که اهمیت قدرت را درک نکرده و با مفهوم زن بودن آشنا نشده بودم، متوجه این موضوع نمی‌شدم.»

 

مدونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین