کد خبر: 68130 A

حقوق بازنشستگان| افزایش حقوق بازنشستگان| کاهش حقوق بازنشستگان

رئیسی برای حقوق بازنشستگان تذکر گرفت | حقوق بازنشستگان کم است؟

رئیسی برای حقوق بازنشستگان تذکر گرفت | حقوق بازنشستگان کم است؟

ایران آرت: خبرآنلاین نوشت: عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر نماینده زابل به رئیس‌جمهور درباره تسریع در اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، معیشت، مسکن و درمان ایثارگران را قرائت کرد.

علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه) قوه مقننه فعرست تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به‌شرح زیر قرائت کرد که تذکر حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل به رئیس جمهور؛ در خصوص تسریع در اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، معیشت، مسکن و درمان ایثارگران، از جمله آنها بود.

افزایش حقوق بازنشستگان از اردیبهشت

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اردیبهشت ماه اجرایی و پرداخت می‌شود، گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین نیز همزمان با حقوق اردیبهشت به بازنشستگان و مستمری‌بگیران پرداخت خواهد شد.

موافقت دولت با همسازی سازی حقوق بازنشستگان

سخنگوی دولت خبر داد: هیئت وزیران با هر چهار پیشنهاد شورای عالی استان‌ها به منظور حمایت بخش‌های غیرمتمرکز دولت در استان‌ها از این شوراها موافقت کرد.

بهادری جهرمی در جلسه هیات دولت اظهار کرد: موافقت هیئت وزیران با پیشنهاد شورای عالی تأمین اجتماعی و وزارت کار برای افزایش حقوق بازنشستگان را داشتیم که در چارچوب افزایش حقوقی که برای کارگران پیش‌بینی شده بود و مشابه آن، به هیئت وزیران ارائه شد و به صورت فوری در دستور کار قرار گرفت و با آن موافقت شد.

 

 

حقوق بازنشستگان افزایش حقوق بازنشستگان کاهش حقوق بازنشستگان
نظرات خوانندگان
  • <b>بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان شرمنده زن بچه نوه عروس و داماد و جمیع خانواده خودشون هستند خداوند متعال مسوولان را به راه راست هدایت فرماید امین</b>

  • اصغر نجاتی
    پاسخ

    سلام حرفهایتان خوب ولی شکر خدا و هزار ماشاالله عمل نیست

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین