کد خبر: 68693 A

دربی| دربی ۱۰۱| علیرضا بیرانوند

حمله به علیرضا بیرانوند در دربی ۱۰۱

حمله به علیرضا بیرانوند در دربی ۱۰۱

از همان بدو ورود این سنگربان به میدان برای گرم کردن بود که هواداران استقلال به بدترین شکل ممکن از علیرضا بیرانوند استقبال کردند و هر چه دم دست داشتند سمت او پرتاب کردند.

ایران آرت: علیرضا بیرانوند در اوایل نیمه دوم به بهترین شکل دروازه پرسپولیس را نجات داد

به گزارش ورزش سه، از همان 24 ساعت قبل از بازی و نشست خبری سرمربی استقلال بود که علیرضا بیرانوند تبدیل به مهم‌ترین نام دربی 101 شد. حرکت این دروازه‌بان باتجربه بعد از دربی اردیبهشت ماه و پس از پیروزی قرمزپوشان، اصلا به مذاق هواداران و اعضای باشگاه استقلال خوش نیامد و حتی کادر فنی و بازیکنان این تیم علنا تاکید داشتند به دنبال انتقام از علیرضا بیرانوند و پرسپولیس هستند.

از همان بدو ورود این سنگربان به میدان برای گرم کردن بود که هواداران استقلال به بدترین شکل ممکن از علیرضا بیرانوند استقبال کردند و هر چه دم دست داشتند سمت او پرتاب کردند. حتی در ادامه نیز بازیکنان استقلال تمایلی به دست دادن به بیرو نشان ندادند. اما علی‌رغم این شروغ دشوار، علیرضا بیرانوند یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس تا دقیقه 50 بوده است.

او در نیمه اول و قبل از تک گل پرسپولیس، به زیبایی ضربه محکم و تماشایی ارسلان مطهری را مهار کرد و اجازه نداد دروازه تیمش باز شود. اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که مهدی قایدی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و این بار نیز علیرضا بیرانوند به شکل فوق العاده‌ای دروازه پرسپولیس را نجات داد. اگر قرمزپوشان با همین نتیجه به برتری برسند و قهرمان جام حذفی شوند، بی‌تردید علیرضا بیرانوند نقش مهمی در این موفقیت بزرگ خواهد داشت.

 

دربی علیرضا بیرانوند دربی 101
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین