کد خبر: 69113 A

پرسپولیس| گولسیانی

چراغ سبز ستاره ملی پوش به پرسپولیس

چراغ سبز ستاره ملی پوش به پرسپولیس

ایران آرت: بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق‌العاده‌ با پرسپولیس اکنون نگرانی بزرگ هواداران بابت به پایان رسیدن این قرارداد و شرایط تمدید گئورگی گولسیانی با سرخ‌هاست.

به گزارش خبر ورزشی، گولسیانی که به عنوان یکی از خریدهای خارجی از سپاهان به عضویت پرسپولیس درآمده بود، به عنوان مدافعی مطمئن و در ادامه گلزن توانست نقطه قوت بزرگی برای این تیم در قلب دفاعی باشد. دو گل او در دربی دور رفت او را به اوج محبوبیت بین هواداران پرسپولیس رساند و در ادامه نیز با جدایی یورکن لوکادیا به عنوان بازیکنی کاملا مطمئن در ضربات پنالتی، فصل را با عنوان بهترین خط دفاعی و ثبت ۶ گل به پایان رساند.

طبیعی است که در چنین شرایط و بعد اینکه گئورگی با دستیابی به چنین آماری و رسیدن به پیراهن تیم ملی گرجستانی، یکی از گزینه‌های در اولویت برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری محسوب شود. اما شرایط سقف قرارداد و مسئله قراردادهای ریالی از عواملی بود که نگرانی بزرگی برای این تیم در مسیر ادامه همکاری با گولسیانی شکل داده بود. گئورگی نیز البته با پیشنهاداتی مواجه شده بود تا به این نگرانی در اردوی پرسپولیس بیفزاید.

دقایقی قبل اما ایمیل مهمی به باشگاه پرسپولیس رسید؛ در این ایمیل گئورگی گولسیانی به مدیران پرسپولیس آمادگی خود را برای مذاکره در مسیر تمدید قرارداد و آگاهی از پیشنهاد آنها را اعلام کرده و خواهان پاسخ به این موضوع شده است.

اعلام آمادگی گولسیانی برای ادامه روند مذاکره می‌تواند یک اتفاق مثبت در مسیر آماده‌سازی پرسپولیس برای فصل آتی محسوب شود و خیال این باشگاه و یحیی گل‌محمدی را برای فصل آتی در بخش قلب دفاعی تیمش تا حد زیادی مطمئن سازد. با این حال تمام این مسائل بستگی به این خواهد داشت که طرفین در صورت نشستن پای میز مذاکره نیز به توافق لازم در خصوص نحوه همکاری و عدد مدنظر برای این موضوع دست یابند.

با این حال چراغ سبز مدافع گرجستانی در چنین شرایطی یک امیدواری بزرگ را برای این تیم و مدیرانش شکل داده و باید دید درویش که در فصل گذشته نیز نشان داده بود، راه مذاکره و توافق را به خوبی بلد است، این بار چه راهکاری را برابر گولسیانی در پیش خواهد گرفت.

 

پرسپولیس گولسیانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین