کد خبر: 67735 A

موزه لوور ابوظبی ، ساعت سواچ ، ساندرو بوتیچلی، کاتسوشیکا هوکوسای

سواچ با آثاری از لوور ابوظبی به بازار آمد/ بوتیچلی و هوکوسای به مچ تان ببندید

سواچ با آثاری از لوور ابوظبی به بازار آمد/ بوتیچلی و هوکوسای به مچ تان ببندید

سواچ ،برند شناخته شده ساعت در صفحه رسمی خود اعلام کرد دو اثر شاخص متعلق به موزه لوور ابوظبی را بر روی ساعت های جدید خود دیزاین کرده است.

ایران آرت: سواچ ،برند شناخته شده ساعت در صفحه رسمی خود اعلام کرد دو اثر شاخص متعلق به موزه لوور ابوظبی را بر روی ساعت های جدید خود دیزاین کرده است.

دیروز صفحه رسمی موزه لوور ابوظبی نیز با استوری و پست ثابت به استقبال این آکسسوری تازه و جذاب مجموعه بزرگ گیفت شاپ خود رفت.

موزه لوور ابوظبی و سواچ

سواچ که مدتی ست روی کالکشن هنر تمرکز کرده است، به تازگی زیر تیتر « قدرت طبیعت » اعلام کرد : دو شاهکار از دو هنرمند بزرگ بوتیچلی و هوکوسای را روی ساعت هایش باز تولید کرده است و دوستداران این سری سواچ می توانند این اتفاق را جشن بگیرند.

موزه لوور ابوظبی و سواچ

ساندرو بوتیچلی نقاش مشهور فلورانسی دوران رنسانس ایتالیایی بود که ۱۵۱۰ درگذشت و کاتسوشیکا هوکوسای نقاش و چاپ‌گر ژاپنی مشهور است که که ۱۸۴۹ درگذشت و هر دو این آثار در زمره مستر پیس های گران قیمت لوور ابوظبی به شمار می آید.

گویا این سری ساعت ها ۲۵۰ دلار قیمت گذاری شده اما در ایران هم اکنون این کالکشن ۲۲ میلیون تومان در دسترس است.

فروشگاه موزه لوور ابوظبی( گیفت شاپ ) از بخش های بسیار به روز و مفصل این موزه است که با ورود برندی مانند سواچ احتمالأ به زودی شاهد حضور برندهای جهانی دیگری هم خواهد بود.

موزه لوور ابوظبی و سواچ

گفتنی ست سواچ در سال گذشته سه سری دیگر از کلکسیون هنری به علاقمندان ارائه کرده بود.

یکی از آثار هنری بسیار معروف روی لیختنشتاین، هنرمند امریکایی به نام دختر که در موزه هنر مدرن MoMA نگهداری می شود.

و دو ساعت دیگر از آثار تاریخ ساز رنه ماگریت هنرمند مشهور بلژیکی با نام های « این یک پیپ نیست » و اثر معروف « پسر انسان ». جالب اینکه اثری شاخص از رنه ماگریت در حیاط موزه هنرهای معاصر تهران جانمایی شده است.

به زودی درباره این سه ساعت سواچ مطلبی را در ایران آرت تقدیم تان می کنیم.

پیش از این کوکاکولا با بهره مندی از آثار هنری اندی وارهول ، ادوارد مونک ، پوهانس فرمیر و ... تبلیغ بسیار گران قیمتی را روانه بازار کرد تا با بهره مندی از برندینگ خاص هنر جایگاه خود را در میان رقبا ارتقا بخشد.

این روندی ست که در دهه اخیر همه برندهای بزرگ جهانی در پیش گرفته اند، برندهایی که به نظر می رسد چنان معروف اند که نیازی به تبلیغ ندارند اما در کنار هنر می ایستند تا ضمن بهره مندی از موهبت های تبلیغ اقناعی، زمین بازی خود را از سایرین جدا کنند .

 

ساندرو بوتیچلی موزه لوور ابوظبی کاتسوشیکا هوکوسای ساعت سواچ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین