کد خبر: 64649 A

در مورد علت سفر جولی به اوکراین جنگ زده جزئیاتی منتشر نشده، اما او در این شهر در حال خرید قهوه دیده شده است.

ایران آرت: انجلینا جولی در شهر لویو اوکراین دیده شد. این بازیگر ۴۶ ساله در حالی به اوکراین سفر کرده که نیروهای روسیه نزدیک به سه ماه قبل به این کشور حمله کردند. در مورد علت سفر جولی جزئیاتی منتشر نشده، اما او در این شهر در حال خرید قهوه دیده شده است. در این تصاویر به نظر می‌رسد که جولی یک مرد به همراه دارد.

یکی از کاربران فیسبوک ویدیویی از جولی منتشر کرده و می‌نویسد: «اتفاق خاصی نیفتاده. شهر لویو است. فقط آمده‌ام تا قهوه‌ای بخورم. فقط انجلینا جولی است. اوکراین مورد حمایت همه دنیاست.»

 

angelina-jolie-ukrain-lviv

 

به گزارش ۳۰نما، شهر لویو در غرب اوکراین و در فاصله ۸۰ کیلومتری مرز لهستان واقع شده و در چند هفته اخیر هدف بمباران قرار گرفته است. جولی با بازدید از مناطق جنگ‌زده بیگانه نیست و سابقه سفر به یمن را در ماه مارس گذشته دارد. او در عدن، پایتخت آن کشور با خانواده‌های بی‌سرپناه ملاقات کرد.

جولی در روزهای ابتدایی حمله روسیه از مردم اوکراین حمایت کرده و نوشته بود: «مثل بسیاری از شما، من هم برای مردم اوکراین دعا می‌کنم. تمرکز من و همکارانم روی این است که هر کاری ممکن است انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که حقوق ابتدایی و امنیت افرادی که بی‌خانمان شده‌اند و پناه‌جویان تأمین شود. از حالا گزارش‌هایی در مورد تلفات و انسان‌هایی که از سرزمین خود فرار کرده‌اند تا پناه بگیرند منتشر شده است. برای اینکه بدانیم چه پیش خواهد آمد هنوز خیلی زود است، اما اهمیت این لحظات – برای مردم اوکراین و اصل حاکمیت قوانین بین‌المللی – نباید دست کم گرفته شود.»

 

آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین