کد خبر: 64947 A

برد پیت، جنیفر انیستون

خانم بازیگر به شوخی گفت که با جدایی از «برد پیت» در ماه مارس سال ۲۰۰۵ به «پایان متمایل» شده است.

ایران آرت: جنیفر انیستون جمعه گذشته در آخرین قسمت برنامه «الن دی‌جنرس» (The Ellen DeGeneres Show) به شوخی گفت که با جدایی از «برد پیت» در ماه مارس سال ۲۰۰۵ به «پایان متمایل» شده است.

انیستون در پاسخ به این پرسش که چگونه با پایان سریال «دوستان» (Friends) در ماه مه سال ۲۰۰۴ کنار آمده می‌گوید: «خوب، می‌دانید، طلاق گرفتم و به تراپی رفتم. و بعد در فیلمی به نام «جدایی» (The Break-Up) بازی کردم. به شکلی به پایان متمایل شدم.»

به گزارش ۳۰نما، پیت و انیستون در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر آشنا شدند و تا سال ۱۹۹۸ قرار گذاشتند. این زوج در یکی از کنسرت‌های «استینگ» در ماه نوامبر سال ۱۹۹۹ نامزدی خودشان را تأیید کتردند. آن‌ها ژوئیه سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند و در مراسم عروسی خود بیش از ۲۰۰ مهمان از جمله همبازیان انیستون در «دوستان» و سلبریتی‌هایی چون «کامرون دیاز» را دعوت کردند.

در سال ۲۰۰۵ وقتی شایعه خیانت پیت به انیستون با «انجلینا جولی» بازیگر فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr. & Mrs. Smith) به گوش رسید، این دو از یکدیگر جدا شدند. انیستون یک ماه پیش از نهایی شدن طلاق در ماه سپتامبر آن سال به «ونتی فر» گفته بود:‌ «ما به همان زیبایی که وارد این رابطه شده بودیم از آن خارج شدیم.»

انیستون فوریه سال ۲۰۱۹ در جشن تولد پنجاه سالگی پیت حاضر شد و در مراسم اهدای جوایز «اتحادیه بازیگران» (SAG) در پشت صحنه با او ملاقات کرد.

 

برد پیت جنیفر انیستون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین