کد خبر: 65552 A

کوین اسپیسی، آزار جنسی

اسپیسی یکی از اولین ستارگان هالیوود بود که پس از رسوایی «هاروی واینستین» به آزارهای جنسی به «آنتونی رپ» در سن ۱۴ سالگی‌اش متهم شد.

ایران آرت: حکم جریمه ۳۱ میلیون دلاری «کوین اسپیسی» صادر شد. اسپیسی که در سال ۲۰۱۷ به دنبال مطرح شدن اتهام جنسی از «خانه پوشالی» (House of Cards) نتفلیکس اخراج شده بود، طبق دستور قاضی باید این مبلغ را به سازندگان سریال پرداخت کند.

«مل رد رکانا» قاضی دادگاه عالی لس‌آنجلس پنجشنبه این هفته اعلام کرد که اسپیسی ۶۲ ساله باید ۳۰.۹ میلیون دلار به کمپانی فیلمسازی ام‌آرسی بپردازد. این کمپانی فیلمسازی ادعا کرده بود که اسپیسی با مرتکب شدن آزار جنسی قراردادش را نقض کرده و زیان مالی سنگینی وارد کرده است.

به گزارش ۳۰نما، اسپیسی یکی از اولین ستارگان هالیوود بود که پس از رسوایی «هاروی واینستین» در تاریخ ۲۹ اکتبر سال ۲۰۱۷ با گزارش «بازفید» به آزارهای جنسی به «آنتونی رپ» در سن ۱۴ سالگی‌اش متهم شد. دو روز بعد سی‌ان‌ان گزارش داد که اسپیسی به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده «خانه پوشالی»، فضایی «مسموم» خلق کرده و به چندین تن از کارکنان مرد آزار لمس جنسی رسانده است. ام‌‌آرسی می‌گوید پیش از گزارش سی‌ان‌ان از این رفتارها آگاهی نداشته است.

اسپیسی اخیراً به دنبال مطرح شدن اتهامات آزار جنسی در بریتانیا، از فیلم بلندی به نام «۱۲۴۲ – دروازه غرب» (1242 – Gateway to the West) در مورد نوه «چنگیز خان» اخراج شد. ماه گذشته اسپیسی از سوی سه مرد که سی و چهل و چند ساله گزارش شده‌اند به آزار جنسی در خلال سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ متهم شد. در آن سال‌ها، اسپیسی مدیر هنری تئاتر «اولد ویک» لندن بود.

 

کوین اسپیسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین