کد خبر: 65592 A

جانی دپ، جف بک، امبر هرد، دیور

پس از نزاع حقوقی دو ستاره، در حرفه بازیگری دپ و هرد تاکنون تغییری علنی به وجود نیامده، اما در حالی که هرد خانه ۱ میلیون دلاری‌اش را فروخته، دپ قرارداد گران‌قیمت جدیدی منعقد کرده است.

ایران آرت: نزاع حقوقی جانی دپ و امبر هرد چند سالی است که ادامه دارد و تا چند ماه پس از برگزاری دادگاه آن‌ها در ویرجینیا متوقف نشده است. در حرفه بازیگری دپ و هرد تاکنون تغییری علنی به وجود نیامده، اما در حالی که هرد خانه ۱ میلیون دلاری‌اش را فروخته، دپ قرارداد گران‌قیمت جدیدی منعقد کرده است.

«تی‌ام‌زی» گزارش داده است که دپ با کمپانی «دیور» برای ادکلن «سووژ» (Sauvage) منعقد کرده است. رقم دقیق قرارداد فاش نشده اما بازیگر «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) و «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) دست کم ۱ میلیون دلار دریافت خواهد کرد. در این گزارش آمده است که «گرگ ویلیامز» از کمپانی «دیور» پس از ملاقات با دپ و «جف بک» در یکی از کنسرت‌هایشان با این بازیگر ۶۰ ساله به توافق رسیده است.

«مووی‌وب» دو سال پیش گزارش داده بود که دپ برای حضور در تیزر تلویزیونی این برند ۳ تا ۵ میلیون دلار دریافت کرده است. کمپانی «دیور» در زمان مطرح شدن اتهام علیه دپ با قطع همکاری با این بازیگر مخالفت می‌کرد. «جانی دپ» ماه گذشته نزدیک به ۸۰۰ هزار دلار به مراکز خیریه از جمله بیمارستان کودکان لس‌آنجلس اهدا کرد.

به گزارش ۳۰نما، هرد در پایان دادگاه ویرجینا به پرداخت غرامت ۱۰.۳۵ میلیون دلاری محکوم شده بود. از سوی دیگر دپ باید به همسر سابقش ۲ میلیون دلار پرداخت کند. با این حال نمایندگان هر دو طرف درخواست استیناف کرده‌اند.

دپ اخیراً برای بازی در فیلم «محبوب» (La Favorite) در نقش لوئی پانزدهم به پاریس سفر کرده است. «مایون» فیلمساز ۴۵ ساله فرانسوی که شهرتش را بیشتر مدیون فیلم‌هایی چون «شاه من» (Mon Roi) با بازی «ونسان کسل» و «امانوئل برکو» و «پلیس» (Polisse) است این فیلم را کارگردانی خواهد کرد. مایون علاوه بر کارگردانی در نقش کنتس «ژان دو باری» که آخرین معشوقه شاه بود بازی می‌کند.

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین