کد خبر: 65866 A

آنا د آرماس، بلوند، مریلین مونرو

مریلین مونرو اشک ریخت/ بلوند و تشویق ۱۴ دقیقه‌ای

مریلین مونرو اشک ریخت/ بلوند و تشویق ۱۴ دقیقه‌ای

تشویق‌های بی پایان فیلم «بلوند» باعث شد آنا د آرماس بازیگر نقش مرلین مونرو احساساتی شود.

ایران آرت: فیلم «بلوند» (Blonde) به کارگردانی «اندرو دامینیک» در جشنواره ونیز هفتاد و نهم با ۱۴ دقیقه تشویق ایستاده مواجه شد. این تشویق‌ها باعث شد «آنا د آرماس» بازیگر نقش «مرلین مونرو» احساساتی شود.

پیش از اکران فیلم، «برد پیت» تهیه‌کننده، و بازیگران «آدرین برودی» و «جولین نیکلسن» روی فرش قرمز رفتند. پیت در حالی که ماسک سیاهی به صورت زده بود با هواداران عکس‌هایی به یادگار انداخت.

این فیلم بیوگرافیکال بر اساس رمانی به همین نام نوشته «جویس کارول اوتس» اقتباس شده و بخش‌هایی از زندگی مونرو به عنوان یکی از نمادهای هالیوود را از کودکی تا شهرت به تصویر می‌کشد. «بلوند» در این دوره از جشنواره ونیز برای «شیر طلا» رقابت می‌کند.

 

IMG_20220909_154532_338

 

به گزارش ۳۰نما، د آرماس پیش‌تر به «تایمز لندن» گفته بود که ۹ ماه صرف شبیه کردن لهجه‌اش به مونرو کرده است: «سعی کردم! از من نه ماه وقت برای تمرین و آموزش لهجه و چند جلسه‌ی ای‌دی‌آر [ضبط مجدد دیالوگ‌ها پس از فیلمبرداری] گرفت. شکنجه بزرگی بود، و بسیار خسته‌کننده. مغزم له و لورده شد.»

د آرماس اضافه می‌کند: «به عنوان یک زن در صنعت فیلمسازی، یا حتی در حالت کلی، بسیار فکر کردم به اینکه شرایط نسبت به دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ نسبت به امروز چقدر تغییر کرده. و اگر تکیه‌گاه محکمی نداشته باشید، با خانواده و این قبیل، دوام آوردن بسیار دشوار خواهد بود، بسیار دشوار.»

«بلوند» ۲۸ سپتامبر در دسترس مشترکین نتفلیکس قرار می‌گیرد.

 

مریلین مونرو آنا د آرماس بلوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین