کد خبر: 66122 A

بهنوش بختیاری، بهاره رهنما،رامبد جوان، سالار عقیلی، شبکه من و تو، اعتراضات خیابانی

کیهان منتشر کرده است: حتما و قطعا سر و صدای عده‌ای سلبریتی در فضای مجازی که به تحریک جوانان و نوجوانان می‌پردازند، نمود بیشتری نسبت به سهم قابل توجهی از سلبریتی‌ها و هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه دارد که با عقلانگی و به دور از احساسات زودگذر، به مسائلی که باعث ناآرامی می‌شود دامن نمی‌زنند و ...

ایران آرت: کیهان در صفحه سوم خود منتشر کرده است: رسانه‌های معاند و البته به غایت سطح پایینی چون شبکه «من و تو» تمام امکانات خود را صرف دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارضی کشور کرده‌اند بر کسی پوشیده نیست اما اینکه شیوه یک رسانه می‌تواند تا چه‌اندازه ماکیاولیستی باشد نشان می‌دهد که روش «شعبان بی‌مخ» همچنان ادامه دارد. 

به گزارش فارس، در یکی از برنامه‌های جدید این شبکه معلوم‌الحال مجری می‌گوید: «از همصدایی هنرمندها گفتیم اما این را هم بگوییم که هنوز چهره‌هایی هستند که خیلی هم شناخته شده هستند ولی سکوت کرده‌اند و هیچ واکنشی نشان نداده‌اند، افرادی مثل «رامبد جوان» «احسان علیخانی» «هومن حاجی‌عبداللهی» «علی پروین» «امیر قلعه‌نوعی» «سالار عقیلی» «بهاره رهنما» «بهنوش بختیاری» و خیلی‌های دیگر. الان وقتش است که سکوتتان را بشکنید و تمام قد حمایت کنید از مردمی که دارند برای «آزادی‌شان» و «آزادی‌تان!!!» فریاد می‌زنند و یک دنیا هم با آنها همصدا شده ولی شما هنوز در خوابید!»

همیشه این واقعیت وجود دارد که بدی و هیاهو و زشتی نمود بیشتری دارد. حتما و قطعا سر و صدای عده‌ای سلبریتی در فضای مجازی که به تحریک جوانان و نوجوانان می‌پردازند، نمود بیشتری نسبت به سهم قابل توجهی از سلبریتی‌ها و هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه دارد که با عقلانگی و به دور از احساسات زودگذر، به مسائلی که باعث ناآرامی می‌شود دامن نمی‌زنند زیرا به درستی می‌دانند که این روش به هیچ عنوان شیوه درست و کارای مواجهه با مشکلات و بعضا نارضایتی‌ها نبوده و نخواهد بود.

اگر خوب به رخدادهای چند روز اخیر توجه کنیم درمی‌یابیم که تا این‌جای کار جز مرگ مشکوک چند نفر و میلیاردها میلیارد خسارت مالی و تخریب اماکن عمومی و ایجاد مشکل در آمد و شد و امور روزمره مردم و امور اداری خروجی قابل قبولی به‌دست نیامده است. بخصوص در این عصر که عصر گفت‌ و گو است و می‌شود مسائل را با دریافت آرا و نظرات همدیگر به سادگی حل و فصل کرد، بهره از شیوه‌های خشونت‌آمیز و آشوب‌طلبانه، راهی جز تباهی در پی نخواهد داشت.

در این میان رسانه‌های معاند اما به شدت خوشحال و مسرورند از این اغتشاشاتی که آنها از دور نظاره‌گر و تحریک‌کننده هستند و از نزدیک این جوانان و نوجوانان هستند که بهای نارفیقی این جماعت را می‌پردازند. حالا کار به جایی رسیده که «من‌وتو» می‌آید و در یکی از برنامه‌هایش به عدم حضور اکثریت سلبریتی‌ها در حمایت از اغتشاشات اعتراف می‌کند که البته این اعتراف با پس زمینه و امید به همراه کردن اکثریت هنرمندان و سلبریتی‌هایی‌ست که تن به وطن فروشی و اغتشاشات نداده‌اند.

پایان مطلب کیهان

بهاره رهنما روزنامه کیهان بهنوش بختیاری شبکه من و تو رامبد جوان سالار عقیلی اعتراضات خیابانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین