کد خبر: 66287 A

فلورنس پیو، بازیگر زن

تصرف چهره خانم بازیگر/ وقتی فیلمسازان می‌خواهند ظاهر بازیگران را تغییر دهند

تصرف چهره خانم بازیگر/ وقتی فیلمسازان می‌خواهند ظاهر بازیگران را تغییر دهند

بازیگر جوان و مشهور هالیوود می‌گوید پس از به دست آورد نقشی برای یک اپیزود آزمایشی تلویزیونی، سازندگان از او خواسته‌اند تغییراتی در ظاهرش ایجاد کند

ایران آرت: فلورنس پیو در مصاحبه جدیدی با «تلگراف» از سال‌های اول بازیگری خود گفته است. این بازیگر بریتانیایی که به تازگی در «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) «الیویا وایلد» نقش‌آفرینی کرده، می‌گوید پس از به دست آورد نقشی برای یک اپیزود آزمایشی تلویزیونی، سازندگان از او خواسته‌اند تغییراتی در ظاهرش ایجاد کند.

پیو می‌گوید: «همه آن تغییراتی که سعی داشتند روی من اعمال کنند – چه وزن من باشد، چه ظاهر، شکل صورتم، و شکل ابروهایم – به هیچ‌وجه تمایلی نداشتم چنین کنم، یا وارد چنین صنعتی شوم. تصور می‌کردم که کسب‌وکار فیلمسازی شبیه [تجربه‌ام در] «سقوط» (The Falling) باشد، اما در واقع، موفقیت در بازیگری به این شکل بود و احساس می‌کردم که اشتباه بزرگی مرتکب شده‌ام.»

به گزارش ۳۰نما، آن اپیزود آزمایشی به سریال تبدیل نمی‌شود و پیو احساس می‌کند که بازیگری‌اش به انتخا رسیده است اما وقتی به انگلستان برمی‌گردد، به «لیدی مکبث» (Lady Macbeth) می‌پیوندد که او را «دوباره عاشق سینما» می‌کند.

پیو اضافه می‌کند: «به نظر من در این صنعت آدم‌ها به راحتی شما را به چپ یا راست می‌کشند. و من خوش‌شانس بودم که در ۱۹ سالگی کشف کردم چگونه بازیگری می‌خواهم باشم.»

پیو به تازگی به «گله» (The Pack) پیوسته که اولین فیلم بلند «الکساندر اسکارزگارد» در مقام کارگردان است. او با فیلم «تاندربولتس» (Thunderbolts) نیز به «دنیای سینمایی مارول» بازخواهد گشت و نقش «یلنا بلووا» را تکرار خواهد کرد.

 

بازیگر زن خانم بازیگر فلورنس پیو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین