کد خبر: 66785 A

جانی دپ، امبر هرد

چرا سینما جانی دپ را نمی‌بخشد؟

چرا سینما جانی دپ را نمی‌بخشد؟

حتی پس از برد جانی دپ در دادگاه برعلیه همسر سابقش امبرد هرد، آینده کاری این ستاره نامشخص است!

ایران آرت: برخلاف تمام تحسین‌ها از جانی دپ هنوز هم صنعت سینما این بازیگر را نبخشیده است.

به نظر می‌رسد این بازیگر به صنعت سینما بازگردد اما حواشی چند سال اخیرش تا ابد با او خواهد ماند.

احتمالا کارگردانان و تهیه‌کنندگان بزرگ صنعت سینما از این بازیگر دوری خواهند کرد.

به گزارش وقت صبح، مشکلات این بازیگر 59 ساله از جایی شروع شد که امبر هرد در مصاحبه‌ای خود را قربانی خشونت خانگی خواند.

گرچه اخبار خشونت خانگی جانی دپ تماما اشتباه بودند اما به نظر می‌رسد تاثیر خود را داشته‌اند و حالا مشاهیر صنعت سینما از همکاری با این بازیگر گریزانند.

 

جانی دپ و امبر هرد

کارگردان سری فیلم‌های مشهور دزدان دریایی کارائیب اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که از حضور جانی دپ در ششمین قسمت این فیلم‌ها استقبال می‌کند.

با این حال منتقدان بعید می‌دانند که این همکاری اتفاق بیوفتد. این سری فیلم‌ها به اندازه کافی دچار مشکلات و شایعات مختلف هستند.

جانی؛ هنوز جای امیدواری

منتقدان می‌گویند وضعیت جانی هنوز جای امیدواری دارد. هالیوود سقوط بازیگران مشهوری مانند کوین اسپیسی را نیز به خود دیده است. شرایط برای جانی دپ هموارتر از بقیه این بازیگران است.

طرفداران این بازیگر بی‌صبرانه منتظر حضور او در پروژه‌ای جدید هستند. به گزارش وقت صبح محبوبیت زیاد جانی در تمام دنیا به آینده کاری او کمک بزرگی خواهد کرد.

منتقدان می‌گویند انتخاب بازیگرانی مانند جانی دپ و مل گیبسون برای تهیه‌کنندگان یک نه بزرگ نیست. اما سوالی همیشه انتخاب این بازیگران را به خطر می‌اندازد؛ چه بازیگر دیگری را می‌توانیم جایگزین آن‌ها کنیم؟

احتمالا جانی را در فیلم‌های رده 3 و 4 زیادی خواهیم دید. با اینکه این فیلم‌ها ارزش سینمایی خاصی نخواهند داشت اما پول خوبی برای این بازیگر به همراه خواهند داشت.

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین