کد خبر: 67061 A

آنجلینا جولی، برد پیت

جنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوود

جنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوود

آنجلینا جولی از دفتر تحقیقات فدرال خواسته است تا نتایج تحقیقات خود بر علیه برد پیت را به او ارائه دهد.

ایران آرت: آنجلینا جولی نتایج تحقیقات دفتر تحقیقات فدرال درباره حوادث سال ۲۰۱۶ میان این ستاره و همسر سابقش را دریافت کرده است.

این خانم بازیگر ۴۷ ساله حالا بیش از ۱۰۰ صفحه مدارک که توسط FBI جمع‌آوری شده است را در دست دارد. دفتر تحقیقات فدرال آمریکا به دستور دادگاه مجبور شد تا نتایج تحقیقات خود را بازبینی و اصلاح کرده و در اختیار آنجلینا جولی قرار دهد.

این مدارک در ۴ ژانویه به این ستاره هالیوود تحویل داده شده است. بخشی دیگر از این تحقیقات نیز تا پایان ماه میلادی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

برد پیت مجبور به پرداخت خسارت می‌شود!

آنجلینا جولی تصمیم دارد تا با ارائه این مدارک در دادگاه بر علیه برد پیت حق بیمه بگیرد. با داشتن این حق برد پیت ۵۹ ساله مجبور می‌شود تا بابت دعوا و مشاجره میان آن‌ها در سال ۲۰۱۶ خسارت پرداخت کند.

زندگی مشترک آنجلینا جولی و برد پیت ۱۲ ساله به طول انجامید. این زوج صاحب ۶ فرزند هستند. آنجلینا و برد پیت صاحب یک دو قلو هستند و چهار فرزند دیگرشان فرزندانی هستند که آنجلینا به سرپرستی گرفته است. با این حال برد پیت پدر قانونی هر 6 فرزند آنجلینا جولی است.

آنجلینا جولی در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ شکایتی برعلیه همسر سابقش تنظیم کرد.

موضوع این شکایت دعوای میان این زوج در هواپیما شخصی آن‌ها در سال ۲۰۱۶ بوده است. این دعوا دلیل اصلی طلاق این زوج پرطرفدار هالیوودی است.

آنجلینا جولی برد پیت را متهم به آزار و اذیت فیزیکی بر علیه خود و فرزندانشان کرده است. با این حال برد پیت این اتهامات را رد کرده است. این زوج همچنان بر سر حق حضانت فرزندان خود به نتیجه نرسیده‌اند.

 

آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین