کد خبر: 67754 A

کیت بلانشت، جشنواره فیلم کن

کیت بلانشت راهبه شد/ عکس

کیت بلانشت راهبه شد/ عکس

کیت بلانشت با «پسر تازه‌وارد» جدیدترین اثر «وارویک تورنتون» فیلمساز استرالیایی در نقش یک راهبه ظاهر شده است. این فیلم در بخش نوعی نگاه هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن اکران می‌شود.

ایران آرت: نخستین تصویر از کیت بلانشت در پسر تازه وارد منتشر شد. کار نویسندگی و کارگردانی این درام مذهبی را وارویک تورنتون خالق سامسون و دلیله بر عهده داشته است.

سامسون و دلیله در سال ۲۰۰۹ برنده جایزه دوربین طلایی جشنواره کن شد.

به گزارش ایرنا، داستان پسر تازه وارد به استرالیای دهه ۱۹۴۰ برمی‌گردد؛ داستان یک پسر بدون سرپرست بومی نه ساله به نام رید که نیمه شب به صومعه ای دورافتاده می‌رسد که توسط راهبه ای مرتد با بازی کیت بلانشت اداره و این حضور باعث ایجاد اختلال می‌شود.

دبرا میلمن و وین بلر دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

170311564 (1)

در کنار سامسون و دلیله، تورنتون بیشتر برای فیلم سرزمین شیرین شناخته می‌شود، که برای آن جایزه ویژه هیات داوران جشنواره فیلم ونیز و جایزه پلتفرم جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۷ را دریافت کرد. هر دو فیلم برنده جایزه AACTA (جایزه آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا) برای بهترین فیلم شدند.

پسر تازه وارد در استرالیای جنوبی فیلمبرداری شده است.

جوئل پرلمن مدیرعامل Roadshow Films می‌گوید: وارویک تورنتون یکی از مشهورترین فیلمسازان استرالیاست و بازگشت او به کن برای بخش نوعی نگاه با فیلم خارق‌العاده‌اش فوق‌العاده هیجان‌انگیز است.

این فیلم منحصر به فرد استرالیایی مخاطبان را در سطح جهانی مجذوب خود خواهد کرد و Roadshow Films بسیار مفتخر است که این فیلم را برای تماشاگران استرالیایی منتشر می کند.

کیت بلانشت که یکی از بهترین بازیگران زن نسل خود محسوب می‌شود، به خاطر نقش پیچیده و چالش برانگیزش در فیلم تار اثر تاد فیلد در جشنواره فیلم ونیز برای دومین بار جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.

 

کیت بلانشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین