کد خبر: 68391 A

کیت بلانشت| جشنواره فیلم کن

ببینید: کیت بلانشت با دو استایل متفاوت در کن ۲۰۲۳

ببینید: کیت بلانشت با دو استایل متفاوت در کن ۲۰۲۳

او در فتوکال کن پیراهنی راه‌راه از برند لویی ویتون را بر تن داشت که طرح گل‌هایی مشکی بر آن نقش بسته بود در حالیکه روی فرش قرمز با استایلی سیاه و سفید و بسیار متشخص ظاهر شد.

ایران آرت: کیت بلانشت، بازیگر ۵۴ ساله و مطرح استرالیایی، با فیلم «پسر تازه‌وارد» و در نقش یک راهبه، به جشنواره کن ۲۰۲۳ آمد و با استایل زیبایش توجه مخاطبان را جلب کرد.

به نقل از چی بپوشم، کیت که آخرین بار او را در مراسم اسکار دیده بودیم، در فتوکال و فرش قرمز فیلم جدیدش در فستیوال کن امسال حاضر شده و با استایل‌هایش درخشید.

لباس اول کیت در فتوکال

او در فتوکال فیلم «پسر تازه‌وارد» (The New Boy) به کارگردانی وارویک تورنتون، پیراهنی راه‌راه از برند لویی ویتون را بر تن داشت که طرح گل‌هایی مشکی بر آن نقش بسته بود. کمربند مشکی و باریک این لباس و شکوفه‌های آویز کمربند، جزئیات زیبایی را برای استایلش ایجاد کرده بود. او شلواری از جنس پارچه لباس را پوشیده بود که آینه‌های ریزی بر آن دوخته شده بود. کفش‌های مشکی استایل فوتوکال او را تکمیل کرده بود.

کیت بلانشت در کن

لباس دوم کیت روی فرش قرمز

در فرش قرمز جشنواره، او با استایلی سیاه و سفید و بسیار متشخص ظاهر شد. بالاتنه مشکی لباس او به دنباله‌ی بلندی تبدیل شده و بسیار جذاب بود. او این لباس را با کفش‌های مشکی همراه کرده بود. این لباس نیز از برند لویی ویتون بود.

کیت بلانشت در کن

نوار مشکی در قسمت کمر که در قسمت جلوی لباس گره‌ای هولوگرامی داشت و مربع‌های پولک دار و براقی که طرح جیب‌های پیراهن او را ایجاد کرده بودند، استایل فرش قرمز کیت را از یکنواختی خارج می‌کردند.

کیت بلانشت در کن

کیت بلانشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین