کد خبر: 68432 A

دی کاپریو| لیلی گلدستون| قاتلان ماه کامل

روایت جالب لیلی از تجربه همسر دی‌کاپریو بودن و همبازی شدن با غول‌ها

روایت جالب لیلی از تجربه همسر دی‌کاپریو بودن و همبازی شدن با غول‌ها

دوران بازیگری لیلی گلدستون با فیلم «قاتلین ماه گل» برای همیشه دگرگون شده است.

ایران آرت: لیلی گلدستون بازیگر بومی آمریکایی در جشنواره کن از تجربه همکاری با «لئوناردو دی‌کاپریو»، «رابرت دنیرو» و «مارتین اسکورسیزی» در فیلم وسترن «قاتلین ماه گل» (Killers of the Flower Moon) گفته است.

گلدستون که سابقه بازی در فیلم «برخی زنان» (Certain Women) «کلی رایکارد» را دارد می‌گوید بدیهی است که بازیگری او با «ماه گل» برای همیشه دگرگون می‌شود: «نمی‌توان [به این موضوع فکر نکرد] این‌طور نیست؟ انتظار داشتم که بیش از این مضطرب شوم. خوشحالم که به این‌جا آمده‌ام و در این مراسم حضور دارم.»

به گزارش ۳۰نما، گلدستون نقش «مالی برکهارت» همسر ارنست با بازی دی‌کاپریو را بازی می‌کند که قبیله او هدف تاخ‌وتاز بیگانگان قرار گرفته است. او می‌گوید: «بیشتر هیجان‌زده‌ام که مردم ببینند «مارتین اسکورسیزی» چه فیلمی ساخته و در مورد استقامت و بقای قبیله اوسیج یاد بگیرند.»

این بازیگر ۳۶ ساله اضافه می‌کند که تجربه همکاری با ستارگانی چون دی‌کاپریو و دنیرو را با هیچ واژه‌ای نمی‌تواند توصیف کند. او این همکاری را با خیره شدن به کوهستان آناپورنا و صعود به قله‌های آن مقایسه می‌کند: «اما باید برای صعود گام‌های کوتاه برداشت. به سرعت خود را با ارتفاع‌زدگی هماهنگ می‌کنی. در هفته اول به لئو گفتم: «نمی‌توانم به این موضوع فکر نکنم.» وقتی با چنین غول‌هایی همکاری می‌کنی، نیروبخش‌ترین مسئله این است که آن‌ها انسانند. هنرمندانی فوق‌العاده و داستان‌سرایانی حساسند که به حقیقت آنچه در صحنه اتفاق می‌افتد و صحت رابطه‌ای که در حال خلق شدن است اهمیت می‌دهند.»

اپل اریجینال فیلمز فیلم «قاتلین ماه گل» را ۶ اکتبر به صورت محدود و ۲۰ اکتبر به صورت گسترده اکران می‌کند.

 

دی کاپریو قاتلان ماه کامل لیلی گلدستون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین