کد خبر: 69857 A

کریستوفر نولان| اوپنهایمر| کیلین مورفی

فیلم جدید نولان قربانی اعتصابات شد

فیلم جدید نولان قربانی اعتصابات شد

شرکت یونیورسال به دلیل شروع اعتصابات سراسری بازیگران، فرش قرمز «اپنهایمر» فیلم تازه کریستوفر نولان را در نیویورک لغو کرد.

ایران آرت: شرکت یونیورسال به دلیل شروع اعتصابات سراسری بازیگران، فرش قرمز «اپنهایمر» فیلم تازه کریستوفر نولان را در نیویورک لغو کرد.

این استودیو اعلام کرد که در حمایت از اعتصاب مداوم بازیگران، عوامل فیلم «اوپنهایمر» طبق برنامه‌ریزی قبلی در افتتاحیه نیویورک شرکت نخواهند کرد و در عوض، فیلم را برای تجلیل از خدمه و هنرمندانی که در ساخت این اثر تاریخی نقش داشته‌اند، به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش تسنیم، «اپنهایمر» تازه‌ترین فیلم بلند سینمایی کریستوفر نولان کارگردان سرشناس هالیوودی است که در آن «کیلین مورفی» در نقش جی رابرت اپنهایمر، دانشمند آمریکایی که به عنوان پدر بمب اتمی شناخته می‌شود، بازی می‌کند و انتظار می‌رود که یکی از کاندیداهای اصلی دریافت جوایز مهم سال باشد. 

این فیلم قرار است در تاریخ 21 ژوئیه سال 2023 میلادی (جمعه 30 تیر 1402) روانه پرده سینماها شود.

قوانین اعتصاب، افراد را از ترویج کارشان منع می‌کند. حضور در مراسم افتتاحیه، نمایش، راه رفتن روی فرش قرمز و مصاحبه، ازجمله فعالیت‌هایی است که در طول مدت اعتصاب ممنوع است. کارشناسان بر این باورند که قوانین اعتصاب، تأثیرات عمیقی را بر نحوه بازاریابی و تبلیغ فیلم‌های هالیوودی برجای خواهد گذاشت. 

کریستوفر نولان کیلین مورفی اوپنهایمر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین