کد خبر: 72128 A

بازیگر سریال بیمارستان عمومی به قتل رسید/ گلوله مشکوک به جان آقای ستاره

بازیگر سریال بیمارستان عمومی به قتل رسید/ گلوله مشکوک به جان آقای ستاره

جانی وکتور که بیشتر برای بازی در سریال طولانی‌ «بیمارستان عمومی» شناخته می‌شود، پس از اصابت گلوله در جریان یک سرقت مشکوک در لس‌آنجلس در ۳۷ سالگی درگذشت.

ایران آرت: اداره پلیس لس آنجلس تائید کرد که «جانی وکتور» حوالی ساعت سه صبح روز شنبه پس از رویارویی با سه مردی که گفته می‌شود قصد سرقت لوازم یک وسیله نقلیه را داشتند، هدف گلوله قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گفته پلیس، مظنونان با خودرو از محل متواری شدند و دستگیر نشدند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

«دیوید شائول» نماینده این بازیگر در بیانیه‌ای در نشریه ورایتی نوشت: «جانی وکتور انسانی تماشایی بود و نه فقط یک بازیگر بااستعداد که به حرفه‌اش متعهد بود، بلکه یک نمونه اخلاقی واقعی برای همه کسانی بود که او را می‌شناختند».

به گزارش ایسنا، «وکتور» در سال ۱۹۸۶ در چارلستون، کارولینای جنوبی متولد شد. اولین نقش تلویزیونی او در سریال درام «همسران همیشگی ارتشی» بود و در ادامه در تعدادی از نقش‌های مهمان در سریال‌هایی چون «وست ورلد» و «ذهن‌های جنایتکار» ظاهر شد.

او از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲، در بیش از ۱۶۰ قسمت از سریال «بیمارستان عمومی» ظاهر شد، جایی که او نقش شخصیت براندو کوربین را بازی کرد.

عوامل سریال «بیمارستان عمومی» بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد کل تیم سازنده این سریال از شنیدن خبر درگذشت نابهنگام جانی وکتور ناراحت هستند و او واقعاً منحصر به فرد بود و از کار کردن هر روز با او لذت می‌بردیم.

سریال «بیمارستان عمومی» یکی از طولانی‌ترین سریال‌های تاریخ با ۱۴ هزار قسمت است که از سال ۱۹۶۳ در حال پخش است و تولید آن همچنان ادامه داد.

 

جانی وکتور بیمارستان عمومی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین