کد خبر: 64683 A

جیجی حدید، بیلی آیلیش، کیم کارداشیان، مرلین مونرو ، مت گالا 2022

ببینید: جیجی حدید، بیلی آیلیش در مت گالا 2022/ اعتراض به کیم کارداشیان

ببینید: جیجی حدید، بیلی آیلیش در مت گالا 2022/ اعتراض به کیم کارداشیان

استایل های متفاوت هنرمندان در مت گالا 2022 همه توجهات را به خود جلب کرده است. تابناک گزیده ای از این عکس ها را منتشر کرده است:

ایران آرت: تابناک نوشت: مت گالا، مهم ترین رویداد مد و فشن موزه متروپولیتن باز هم چشم ها را به خود جلب کرد.

این مراسم سالانه نزدیک به ۴۰۰ نفر از افراد مشهور، ستاره‌های صنعت سرگرمی و هنرمندان را در شهر نیویورک روی فرش قرمز پله‌های موزه هنر متروپولیتن به صف کرد.

موضوع امسال «در آمریکا: گلچین مد» بود و در دعوت‌نامه‌ها برای موضوع پوشش شب‌نشینی نوشته‌ شده بود «شکوه عصر طلایی»

طبق معمول، آنا وینتور سردبیر نشریه مد و زیبایی ووگ، همچون سال‌های گذشته (از سال ۱۹۹۵ تابه‌حال) میزبان بود و فهرست مهمانان مشهور را برای این شب ترتیب داده بود.

معمولا برای پیش‌گیری از ازدحام روی فرش قرمز، به مهمانان مدعو برنامه‌ای دقیق جهت ورود به این مراسم داده می‌شود. ورود ستارگان از ساعت ۵ عصر آغاز می‌شود و تا ۸ شب ادامه پیدا می‌کند؛ اما ستارگان جنجالی و مشهور هر زمان که دلشان بخواهد سروکله‌شان پیدا می‌شود.

جیجی حدید با یک لباس قرمز و کت بزرگ و پفی از ورساچه ژست گرفت. او ظاهر خود را با رژ لب و گردنبند قرمز تیره آراست و موهایش را در پشت سر جمع کرده بود.

جیجی جدید مت گالا 2022

انتخاب کیم کارداشیان لباس شصت سال پیش مرلین مونرو بود، زمانی که در سال ۱۹۶۲ ترانه مشهور «تولدت مبارک، آقای رئیس‌جمهور» را برای جان اف کندی خواند. این ستاره که موهای خود را به رنگ روشن درآورده بود همراه پیت دیویدسون، نامزدش به مهمانی مد رفت.

این اتفاق با اعتراض های بسیاری از طرفداران مرلین مونرو روبرو شد. آنها کیم کارداشیان را شایسته این لباس نمی دانستند.

آنا وینتور، سردبیر آمریکایی نشریه ووگ و میزبان این رویداد یک لباس رنگارنگ از خانه مد شانل پوشیده بود که روی آن با پر تزئین شده بود. جواهرات او شامل یک گردنبند نقره و یک تاج بود.

آنا وینتور، سردبیر آمریکایی نشریه ووگ

سارا جسیکا پارکر، یکی از نمادهای مد نیویورک و ستاره مجموعه تلویزیونی «جنسیت و شهر» لباسی با شانه‌های برهنه از کریستوفر جان راجرز پوشیده بود که روی آن نوارهای تیره بزرگ داشت. همچنین کلاهی با روبند توری و پرهای رنگارنگ به سر و دستکش‌های مشکی بلند به دست کرده بود.

سارا جسیکا پارکر

بیلی آیلیش، شادتر از همیشه یک لباس طلایی و سبز، با پایین‌تنه ساتن و آستین بلند توری، طراحی شده توسط گوچی انتخاب کرده بود. وسط لباسش یک گل بود و روی گردنش یک چوکر مشکی.

بیلی آیلیش

کاردی بی یک لباس بلند طلایی به تن و دستکشی به دست داشت که روی هر دوی آن‌ها پولک‌های طلایی پرزرق‌وبرق کار شده بود. او همراه این لباس که توسط ورساچه طراحی شده بود چندین گردنبند طلایی آویخت.

کاردی بی یک

 

 

مرلین مونرو کیم کارداشیان موزه متروپولیتن نیویورک سارا جسیکا پارکر جیجی حدید بیلی آیلیش مت گالا 2022
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین