کد خبر: 64800 A

مدونا، بیپل

مدونا مجموعه NFT خود را با عنوان «مادر آفرینش» منتشر کرد که از سه جنبه متفاوت زندگی مادر بودن الهام گرفته است.

ایران آرت: مدونا خواننده پاپ معروف، مایک وینکلمن هنرمند دیجیتال با نام مستعار آکا بیپل (AKA Beeple) در حال همکاری برای راه اندازی یک مجموعه ویدیویی NFT با حضور این خواننده هستند که در روز چهارشنبه به حراج گذاشته می‌شود و تمام درآمد آن صرف امور خیریه می‌شود.

روز دوشنبه، مدونا مجموعه NFT خود را با عنوان «مادر آفرینش» منتشر کرد که از سه جنبه متفاوت زندگی مادر بودن الهام گرفته است. وی این مجموعه را پس از یک سال همکاری با بیپل به نمایش می‌گذارد.

به نقل از نیپوتو‌، اولین NFT، «مادر طبیعت» نام دارد و بر زندگی گیاهان تمرکز دارد. NFT دوم، «مادر تکامل» نامیده می.شود و بر زندگی حیوانات تمرکز دارد و سومین به نام «مادر فناوری»، بر پیشرفت‌های تکنولوژیکی تمرکز دارد.

هر سه ویدیو به مخاطبان یک نمای کامل از آواتار مدونا می‌دهد. این آواتار موجودات مختلفی را روی تخت بیمارستان، یک وسیله نقلیه و در جنگل به دنیا می‌آورد.

بیپل به نیویورک تایمز گفت: «این افتخار بزرگی است. من با افراد زیادی همکاری نمیکنم و احتمالاً این همکاری تنها کاری است که برای مدت طولانی به آن مشغول خواهم بود.» وی با فروش یک NFT در سال گذشته در کریستیز به قیمت 69 میلیون دلار، شناخته شده است.

درآمد حاصل از NFT ها به خیریه‌ها اهدا خواهد شد

 

مدونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین