کد خبر: 65579 A

جانی دپ، جف بک

جانی دپ به سرقت از یک زندانی متهم شد!

جانی دپ به سرقت از یک زندانی متهم شد!

جانی دپ و جف بک به سرقت شعر یک زندانی و استفاده از آن در آلبومشان متهم شدند

ایران آرت: جانی دپ هنرپیشه نامدار هالیوود و جف بک به سرقت شعر یک زندانی و استفاده از آن در تو کنسرت‌هایشان متهم شدند.

به نظر می‌رسد جانی دپ و همکارش در یکی از آهنگ‌های آلبوم ۱۸ شعر شخصی به نام «اسلیم ویلسون» را بدون ذکر نام وی استفاده کرده‌اند. 

به نوشته فارس، نمایندگان جانی دپ و جف بک گفته‌اند که اتهامات مربوط به سرقت اشعار شعری از یک مرد زندانی را در آلبوم مشترکشان به نام ۱۸ بررسی خواهند کرد.

به گزارش رولینگ استون، در آهنگ مذکور به نظر می‌رسد چندین سطری از آهنگ و شعر «هوبو بن»، اثر اسلیم ویلسون، که نام مستعار یک کلاهبردار و دلال است که برای قتل و سرقت مسلحانه در زندان به سر می‌برد، استفاده شده است.

سخنگوی ناشر آلبوم جانی دپ گفت در صورت صحت ادعای این مرد زندانی، تمامی حقوق مادی و معنوی او در این آلبوم لحاظ خواهد شد.

لازم به ذکر است که جانی دپ هنرپیشه پرآوازه هالیوودی علاوه بر حرفه بازیگری که در آن صاحب سبک است، در موسیقی حرفه‌ای نیز دستی بر آتش دارد و هم خواننده حرفه‌ای است و هم نوازنده و آهنگساز. دپ هر ساله تورهایی جهانی در حوزه موسیقی برگزار می‌کند که با استقبال چشمگیری مواجه می‌شود.

جانی دپ زادهٔ ۹ ژوئن ۱۹۶۳ بازیگر، تهیه‌کننده و موسیقی‌دان آمریکایی است. او جوایز مختلفی از قبیل یک جایزهٔ گلدن گلوب برنده شده و همچنین نامزد دریافت سه جایزهٔ اسکار و دو جایزهٔ آکادمی فیلم بریتانیا بوده‌ است. نام او در سال ۲۰۱۲ با دستمزد ۷۵ میلیون دلاری در رکوردهای جهانی گینس ثبت شد.

 

جانی دپ جف بک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین