کد خبر: 66736 A

هانس زیمر، نولان، میان ستاره ای، موسیقی متن

ویدئو: اجرای دیدنی از موسیقی متن فیلم Interstellar/ هانس زیمر: این بهترین موسیقی من است

ویدئو: اجرای دیدنی از موسیقی متن فیلم Interstellar/ هانس زیمر: این بهترین موسیقی من است

هانس زیمر ۶۵ ساله، آهنگساز مشهور سینما با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی تیک‌تاک بهترین اثر سینمایی خودش را برگزیده است.

ایران آرت: هانس زیمر که موسیقی متن فیلم‌های پرفروشی مانند «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight)، «تلماسه» (Dune) و «شیر شاه» (The Lion King) را در کارنامه دارد، با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی تیک‌تاک بهترین اثر سینمایی خودش را برگزیده است.

زیمر ۶۵ ساله می‌گوید فیلم علمی-تخیلی «میان‌ستاره‌ای» (Interstellar) به کارگردانی «کریستفر نولان» بهترین اثر او تا امروز است: «مردم همیشه از من می‌پرسند موسیقی متن محبوب من کدام است و من همیشه از پاسخ به این سؤال طفره می‌روم. نظرتان چیست که این بار طفره نروم؟ اولین بار به شما می‌گویم که موسیقی متن محبوبی که نوشته‌ام به نظرم «میان‌ستاره‌ای» است. یا شاید هم موسیقی متن محبوبم را هنوز ننوشته‌ام. شاید این پاسخ بهتری باشد.»

به گزارش ۳۰نما، زیمر در سال ۲۰۲۰ به «پلی‌لیست» گفته بود که علاقه‌اش به رمان‌ «تلماسه» موجب شد نتواند برای «تنت» (Tenet) نولان آهنگسازی کند:‌ ««تل‌ماسه» یکی از کتاب‌های محبوب من در دوران نوجوانی بود. دنی و «جو واکر» تدوین‌گر او را هم بسیار دوست دارم. ما با هم «۱۲ سال بردگی» و «بیوه‌ها» را ساختیم. در سال ۱۹۸۸ برای بی‌بی‌سی کار کرده بودیم.» او اضافه کرده بود: «باید [«تلماسه»] را می‌ساختم. کریس [نولان] درک می‌کند که باید این کار را انتخاب می‌کردم. او مشکلی نخواهد داشت. من و لودویگ [گورانسن آهنگساز «پلنگ سیاه» (Black Panther) که در «تنت» با نولان همکاری کرده] دوست هستیم. دوستی به کنار، کار او واقعاً خوب است.»

این آهنگساز متولد فرانکفورت برای فیلم «تلماسه» به کارگردانی «دنی ویلنوو» برنده اسکار بهترین موسیقی متن شد. او ده نامزدی و یک جایزه اسکار دیگر برای «شیر شاه» دریافت کرده است.

 

 

هانس زیمر نولان موسیقی متن میان ستاره ای اینتراستلار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین