کد خبر: 67806 A

کنسرت، کنسرت در مشهد، لغو کنسرت

شهرداری مشهد ادعای برگزاری کنسرت را رد کرد/ آنچه که اجرا می‌شود مطربی و ساز زنده ندارد!

شهرداری مشهد ادعای برگزاری کنسرت را رد کرد/ آنچه که اجرا می‌شود مطربی و ساز زنده ندارد!

معاون هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزاری کنسرت را با آنچه در رویداد ماه امت مشهد انجام می‌شود متفاوت عنوان کرد و گفت: خوانندگان با دیدگاه عرفان و امام رضا(ع) در این جشنواره اجرا می‌کنند.

ایران آرت: در روزهای گذشته در خصوص اجرای خوانندگان در رویداد ماه امت مشهد خبری مبتنی بر اجرای کنسرت در مشهد منتشر شد که یوسف اسماعیل‌زاده، معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد  در این خصوص اظهار کرد: تعریف کنسرت با برگزاری برنامه فرهنگی و هنری ماه امت متفاوت است. برنامه ماه امت ساز زنده، طرب و مطربی نداشته و هرآنچه اجرا می‌شود در راستای معنویت است؛ آیا کنسرت‌های سطح کشور این‌گونه است؟

به گزارش ایسنا، وی خبر اجرای کنسرت در رویداد ماه امت را تکذیب کرد و گفت: برنامه ماه امت در راستای ارتقاء سلیقه مخاطبان در شهر مشهد است و خوانندگانی که در این رویداد حضور دارند با دیدگاه عرفان و امام رضا (ع) اجرا می‌کنند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: رویداد ماه امت با هدف توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مناطق پیرامونی شهر مشهد ایجاد شده است. ماه امت با مشارکت جامعه‌المصطفی و شهرهای مختلف کشور برگزار شد.

اسماعیل‌زاده تاکید کرد: مدیریت شهری وظیفه دارد همان‌گونه که در مناطق برخوردار و مرکزی برنامه‌های مختلفی جهت توانمندسازی آحاد مردم برگزار می‌کند، در مناطق کم‌برخوردار انجام دهد چه بسا که از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

کنسرت کنسرت در مشهد کنسرت مشهد ماه امت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین