کد خبر: 67887 A

لیدی گاگا| آهنگ لیدی گاگا| ازدواج لیدی گاگا

لیدی گاگا عاشق تنهایی شد| رابطه ستاره پاپ به خانه‌داری چگونه است؟

لیدی گاگا عاشق تنهایی شد| رابطه ستاره پاپ به خانه‌داری چگونه است؟

لیدی گاگا، بازیگر و خواننده سرشناس 36 ساله در گفتگوی جدید خود با مجله انگلیسی گفته که عاشق تنهایی است.

ایران آرت: لیدی گاگا، خواننده و بازیگر مشهور در مورد آینده خود عنوان کرده است که بیشتر علاقه‌مند به تنها زندگی کردن است.

به گزارش وقت صبح، او در قسمتی از این گفتگو می‌گوید «من دوست دارم بیشتر مواقع تنها باشم. وقت گذاشتن برای تنهایی، آزاد اندیش بودن و دانستن اینکه شما برای خود کافی هستید، بسیار خوب است.»

او ادامه می‌دهد: «کاش می توانستم این ها را به جوانی خودم بگویم.وقتی جوان تر بودم، زمان زیادی را به تنهایی صرف نوشتن موسیقی می کردم.اما هر چه بیشتر موفق می شدم، بیشتر احساس نیاز به تعریف دیگران از خودم را داشتم.»

گاگا می‌گوید: «وقتی حدود 14 ساله بودم، کتابی به نام «نامه‌هایی به شاعر جوان» نوشته «راینر ماریا ریلکه » خواندم . و یک خط از کتاب را روی دستم تتو کردم.وقتی 23 سالم بود در اوساکا معنی آن را درک کردم»

 

لیدی گاگا

خواننده مشهور آمریکایی می‌گوید: «در عمیق‌ترین ساعت شب، از خود بپرس که اگر نوشتن را ممنوع کنند، باید بمیری؟ به اعماق قلب خود نگاه کنید، جایی که پاسخ ریشه های خود را می گشاید و از خود بپرسید ، باید بنویسم؟»

ستاره گوچی در ادامه گفت، گاهی اوقات در هنگام اهدای جوایز من را روی فرش قرمز می بینید. در صورتی که من خیلی در خانه کار می کنم…و این چیزی است که واقعاً مرا خوشحال می کند.

 

لیدی گاگا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین