کد خبر: 68399 A

روزبه بمانی| خواننده پاپ| کیهان

حمله تند کیهان به روزبه بمانی/ این خواننده بناست در ستایش از آشوب‌های سال گذشته بخواند!

حمله تند کیهان به روزبه بمانی/ این خواننده بناست در ستایش از آشوب‌های سال گذشته بخواند!

روزنامه کیهان به روزبه بمانی به تندی حمله کرده و نوشته است: «یک خواننده و ترانه‌سرای بدسابقه بناست طی کنسرتی در ستایش از آشوب‌های سال گذشته بخواند!» این روزنامه نامی از این خواننده نبرده اما کدهایی که داده و همینطور یک فلش بک به مطلبی که پنج سال قبل علیه روزبه بمانی منتشر کرده بود به وضوح نشان می‌دهد که منظور آن بمانی است.

ایران آرت: روزنامه کیهان ذیل تیتر «اجرای ترانه ستایش از آشوب‌های 1401 در یک کنسرت؟!» از برگزاری کنسرت روزبه بمانی انتقاد کرد. کیهان نامی از روزبه بمانی نبرده اما از اشارات این روزنامه مشخص است که منظور او روزبه بمانی است که اخیراً تک آهنگی به نام «چشمات» منتشر کرده است. 

روزنامه کیهان نوشته است: یک خواننده و ترانه‌سرای بدسابقه بناست طی کنسرتی در ستایش از آشوب‌های سال گذشته بخواند! 

به نقل از کیهان، هر چند که قرار بود از اجرای این ترانه جلوگیری شود، اما گویا این خواننده تهدید کرده که اگر این ترانه نباشد، حاضر نیست روی صحنه برود. متأسفانه مسئولان دفتر موسیقی وزارت فرهنگ نیز تسلیم شدند و به این ترانه هم اجازه اجرا در این کنسرت دادند!

کیهان در پایان نوشت: گفتنی است، این خواننده و ترانه‌سرا، در همکاری با برخی از خوانندگان معلوم‌الحال لس‌آنجلسی ترانه‌ای در دفاع از همجنس‌بازان سروده بود و سال 88 نیز ترانه‌هایی را در حمایت از فتنه سروده بود.

گفتنی است کیهان پیش از این در 22 اردیبهشت سال 1397 تیتر زده بود: ترانه‌سرای همجنس‌بازان خواننده سریال ماه رمضان شد!

متن مطلب اعتراضی کیهان علیه روزبه بمانی در سال 1397 به شرح زیر است: 

"تیتراژ یکی از سریال‌های ماه رمضان سیما با صدای همکار خواننده‌های ضدانقلاب و ترانه‌سرای فتنه ساخته شد!

شبکه اول سیما، تیتراژ سریال ویژه ماه رمضان خود را با صدای کسی تولید کرد که پیشتر ترانه‌ای در حمایت از همجنس‌بازان سروده بود. ترانه‌ای که توسط یکی از خوانندگان زن ضدانقلاب اجرا شد. همچنین وی در سال 88 نیز ترانه‌هایی در حمایت از فتنه سروده بود که یکی از این ترانه‌ها توسط داریوش، خواننده لس‌آنجلسی خوانده شد! نکته جالب این است که سریال مذکور با محوریت یک شخصیت روحانی ساخته شده است.

البته ترانه‌سرای مذکور، دکان دو نبش دارد و همزمان با خلق ترانه برای ضدانقلاب و خواننده‌های لس‌آنجلسی، با صداوسیما جمهوری اسلامی نیز همکاری می‌کند. پیش از این نیز ترانه‌های وی در برخی از برنامه‌های سیما استفاده شده بودند."

روزبه بمانی در سال 1397 تیتراژ سریال رمضانی «سر دلبران» را اجرا کرد. 

روزنامه کیهان روزبه بمانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین