کد خبر: 64451 A

ویلیامز ۲۴ ساله چند ماه پس از تولد ۱۲ سالگی و در سال ۲۰۰۹ برای نقش «آریا استارک» برگزیده شد و در تمام طول دوران نوجوانی‌اش را با این شخصیت گذراند.

ایران آرت: میزی ویلیامز که در هشت فصل «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) نقش‌آفرینی کرده، از تجربه بلوغ در حین فیلمبرداری این سریال فانتزی گفته است. ویلیامز ۲۴ ساله چند ماه پس از تولد ۱۲ سالگی و در سال ۲۰۰۹ برای نقش «آریا استارک» برگزیده شد و در تمام طول دوران نوجوانی‌اش را با این شخصیت گذراند.

ویلیامز در مصاحبه جدیدی با مجله «جی‌کیو استایل» از روزی می‌گوید که از این نقش بیزار شد است. او می‌گوید: «فکر می‌کنم در آن لحظه بود که شروع کردم به زن شدن، از آریا بیزار شدم چون نمی‌توانستم بیان کنم که در حال تبدیل شدن به چه هستم. و بعد از بدنم بیزار شدم، چون با آن بخش از من که دنیا از آن تجلیل می‌کرد سازگار نبود.»

به گزارش ۳۰نما، ویلیامز در سال ۲۰۱۷ به «رولینگ استون» گفته بود: «در سن ۱۲ سالگی، بی‌باک بودم و اهمیتی نمی‌دادم، بنابراین واقعاً از آن لذت می‌بردم. اما بعد، همچنانکه فصل‌ها می‌گذشتند، فشار افزایش پیدا کرد و کمی مخرب شد. همه این سراشیبی اعتماد به نفس را تجربه می‌کنند.»

او اضافه می‌کند: «اما دو سال اول عجیب بود. مهم‌ترین دوران زندگی‌ام بود، اما وقتی به گذشته نگاه می‌کنم می‌بینم خیلی خوشحال نبوده‌ام چون دوستان زیادی نداشتم. مدرسه را ترک کرده بودم و به‌شدت کار می‌کردم و دوران عجیبی بود.»

ویلیامز به زودی در سریلا «پیستول» (Pistol) به کارگردانی «دنی بویل» دیده خواهد شد.

 

بازی تاج و تخت میزی ویلیامز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین